Magazin

Gisele'le çok özel

Gisele'le çok özel

Vogue gözlüklerinin yeni yüzü Brezilyalı top model Gisele Bündchen, markanın Miami'de düzenlediği organizasyonda arkadaşımız Nilüfer Pazvantoğlu'nun sorularını yanıtladı.

Moda dünyasının yeni ikonu olarak lanse edilen Brezilyalı top model Gisele Bündchen, Vogue gözlüklerinin dünya çapındaki yeni yüzü olarak yer aldığı "Gisele Plays With Vogue" adlı kampanya için Miami'deydi. Kelebek'ten Nilüfer Pazvantoğlu'na röportaj veren Gisele, oldukça iddialı konuştu: "İnsanlar en önemli özelliğimin vücudum olduğunu söylüyorlar. Ama sadece güzellik yetmiyor. Ben modern kadının simgesiyim."

Modellik kariyerinize başlamanızın ilginç hikáyesini bir de sizden dinleyebilir miyiz?
1993 yılında henüz 13 yaşındayken duruş bozukluğumu düzeltmek için iki kardeşim; Patricia ve Gabriela ile birlikte Brezilya'nın en ünlü modellik ajansı Dilson Stein'ın modellik kursuna başvurmuştum. Bu kurs aynı zamanda model olmak isteyen genç kızları yetiştiriyordu. Ajansta çekilen fotoğraflarımı Amerikalı bir model ajansının yetkilisi beğendi ve beni New York'a davet etti.

O yaşlarda New York'a yerleşmek zor olmadı mı?
Tabii ki, zor oldu. Ama annemin bana verdiği destek olmasaydı hiçbir şey yapamazdım. Çünkü o zamanlar henüz 13-14 yaşlarındaydım.

Podyumlar hayal ettiğiniz bir dünya mıydı?
Aslına bakarsanız dünyaca ünlü bir model olacağımı aklımın ucundan bile geçirmemiştim. İnsanlar en önemli özelliğimin vücudum olduğunu söylüyor. Ama sadece güzellik yetmiyor. Ben modern kadının simgesiyim.
Yayın tarihi: 04.04.2007
797
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.