Magazin

Gidişi de olaylı oldu!

Gidişi de olaylı oldu!

Sırbistan'daki konserinde aşırı derecede sarhoş olduğu için hayranlarının tepkisine neden olan ve daha sonra İstanbul konserini iptal eden olay şarkıcı Amy Winehouse gizlice geldiği Türkiye'den, bugün İngiltere'ye gitti. Winehouse'ın korumaları uçağa binme hazırlığındayken görüntü alan gazetecilere saldırdı.

Güncellenme tarihi:
Winehouse'un, Sırbistan'daki konserinden sonra Türkiye'ye gizlice gelerek dinlendiği ortaya çıktı. İstanbul'dan gidişinde ise Amy Winehouse'un korumaları gazetecilerin görüntü almasını engellemeye çalıştı. Korumalar ve gazeteciler arasında arbede yaşanırken fırsattan yararlanan Amy Winehouse da koşarak yanındakilerle uçağa bindi. Türkiye'den böyle ayrıldı Doyse Air'e ait Challenger 605 tipi 12 kişilik özel uçakla İstanbul'dan Londra'ya giden giden şarkıcının korumaları Atatürk Havalimanı apronunda, görüntü almaya çalışan gazetecilerin kamera ve fotoğraf makinelerine defalarca vurdular. Korumalar, yine de Amy Winehouse'un görüntülenmesi engelleyemedi.
Yayın tarihi: 22.06.2011
435
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.