Magazin

Gezi'ye değil, Başbakan'a gitmeliyiz

Gezi'ye değil, Başbakan'a gitmeliyiz

Hülya Avşar, beklenen Gezi Parkı eylemiyle ilgili twitini bu sabah attı. Avşar Kızı'nın "Biz sanatçılar geziye değil Başbakana gitmeliyiz aksi taktirde özür dileyecekse dilemez insan psikolojisi..." demesi ortalığı karıştırdı.

hülya avşar

Taksim'de Gezi Parkı protestolarıyla ilgili magazin ve sanat camiasının yaptığı konuşmalar ve destekler dikkatlice takip edildi. Hülya Avşar da bunlardan biriydi. Ancak ne meydanlarda ne de sosyal medyada tepkisine rastlanmadı.

Avşar kızı suskunluğunu bu sabah ezber bozan bir çıkışla bozdu ve twitter hesabından yorumlar yaptı. Kimisi Hülya Avşar'ın açıklamalarını kınadığını belirtirken, kimi takipçiler de destek çıktı.

SANATÇI BARIŞTAN YANA OLMALIDIR

Hülya Avşar, "Sanatçının görevi toplanıp Başbakan'a gidip orta yolu bulmak olmalıdır. Bu Yapılanlar doğru değil. Biz sanatçılar geziye değil Başbakana gitmeliyiz aksi taktirde özür dileyecekse dilemez insan psikolojisi, eğer niyet barışsa. Daima demokrasiden yanayım sanatçının görevi arayı bulmaktır büyüklük budur.... " şeklinde mesajlar gönderdi.

Gezi Parkı protestolarına destek veren ünlüleri de eleştiren Avşar, Başbakan'dan randevu talep edeceğini ifade etti.

Yayın tarihi: 08.06.2013
679
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.