Magazin

Geyik çıkabilir, beşer şaşabilir!

Geyik çıkabilir, beşer şaşabilir!

ABD'de civar eyaletler Virginia ve Maryland'i de kapsayan ve ulaşımın belkemiği olan Washington metrosu, yürüyen merdivenlerden trenin yanına kadar inen ve platformda koşturup duran bir geyik tarafından "ziyaret" edildi.

Rock Creek park ormanı içine kurulu Washington'da kentin en merkezi yerlerinde dahi "geyik çıkabilir" uyarıları bulunmasına rağmen, bir tanesinin yürüyen merdivenlerden inerek metroya ulaşması herkesi şaşırttı ve eğlendirdi.

Elektrikli raylara basmadı
Yürüyen merdivenlerden sakin sakin inerken ve metro bekleyenlerin şaşkın bakışları arasında trenin yanında koştururken metro güvenlik kameralarına yakalanan geyik, metronun Maryland eyaleti bölümünde kalan Addison Road-Seat Pleasant istasyonunda görüldü.

Geyiğin daha sonra tren raylarına atladığı, ancak rayların elektrikli olan kısmından sakınarak ormana doğru kaçtığı kaydedildi. Geyiğin görüntüleri, metro yetkilileri tarafından basına dağıtıldı.
Yayın tarihi: 17.12.2003
353
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.