Magazin

Geveze papağan çok konuşunca

Geveze papağan çok konuşunca

İngiltere'de Ziggy adlı bir papağan, sahibinin nişanlısından dört aydır sakladığı gizli sevgilisinin adını sürekli söyleyince çiftin ayrılmasına neden oldu.

İngiliz basınında geniş yer bulan habere göre, Suzy Collins eski iş arkadaşlarından Gary ile ilişkisini bir süre daha saklamak istiyordu ancak papağanı Ziggy, ismi tekrarlamayı sürdürdü.

Öpücük sesi
'Gary' ismi ne zaman radyoda ya da bir televizyon programında duyulsa daha fazla öpücük sesi çıkaran papağan, Suzy Collins'in cep telefonu her çaldığında ise 'Selam Gary' diye seslendi.

Film 'seni seviyorum' da koptu
Collins'in nişanlısı Chris Taylor ise önce Ziggy'yi dikkate almadı. Ancak bir gün Ziggy, Collins ve Taylor'ı kanepede sarılırken görünce 'Gary, seni seviyorum' dedi.

Chris Taylor, "Ziggy, Suzy'nin sesini taklit ederek 'Seni seviyorum Gary' dediğinde televizyon izliyorduk. Başta bu beni güldürdü, ancak Suzy'e baktığımda birşeylerin ters gittiğini anladım. Domates gibi kızarmıştı ve ağlamaya başladı" açıklamasında bulundu.

Nişanlısı ile ayrılan Taylor, "Ziggy, bu rezil ismi söyleyip durdu, başka ne yapabilirdim dedi.
Yayın tarihi: 17.01.2006
467
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.