Magazin

Gerginlik hala sürüyor!

Gerginlik hala sürüyor!

Asena Erkin ve Berkay'ın arasında geçen gerginlik her geçen gün şiddetini daha da gösteriyor...

Beni o kadına ezdirmeyin

Akmerkez ve Londra’da çekilen fotoğrafları nedeniyle haftalarca gündemde kalan Asena Erkin ile Berkay, önceki gece yine karşılaştı. Berkay ağır konuştu.

Berkay, önceki gece Akaretler’deki Limoncello’daydı. İşletmecisi Mehmet Davran’ı arayarak iki gün önceden rezervasyon yaptırdığını söyleyen şarkıcı, mekana 11 arkadaşıyla birlikte geldi.

Ancak onlardan kısa süre sonra içeri Asena-Caner Erkin çifti girince keyifler kaçtı. Berkay hemen oradan ayrıldı. Ancak yaklaşık bir saat sonra geri döndü, Erkin çiftinin bulunduğu masaya yöneldi. Ama görevliler kendisine engel oldu.Görevlilerle 20 dakika tartıştı

Yaklaşık 20 dakika görevlilerle tartışan şarkıcı, sonunda sakinleşerek arkadaşlarının yanına gitti. İki grup, ısrarla aynı mekanda kalmaya devam etti.

İki saat sonra Erkin çifti araçlarına binerek oradan ayrılırken, Asena Erkin’in zafer işareti yapması dikkat çekti. Onlardan 15 dakika sonra çıkan Berkay ise zehir zemberek açıklamalarda bulundu...

Ben kaçtıkça o geliyor

“İki gün önceden rezervasyon yaptırmıştım. İşletmeci Asena’yı arayıp geleceğimi haber vermiş. O kadın beni kovalıyor, beni o kadına ezdirmeyin.

Size telefonumu göstereyim, bakın bana hep fotoğraflarını gönderiyor. Annemin üzerine yemin ediyorum, yalan değil. O kadın, burada iki gün önce de başka biriyle sarmaş dolaş eğlendi, niye kimse görmedi?”

Derya Şensoy benim sevgilim

“Caner kampa gidiyor, Asena hemen benim olduğum yerlere geliyor. Ben artık bunlardan uzak durmaya çalışıyorum çünkü Derya Şensoy benim sevgilim, saklamıyorum. İki haftadır beraberiz ve ona aşığım. Hatta şimdi benim evimde uyuyor, artık bunların içinde olmak istemiyorum.”

Karşılaştık da ne oldu

Asena Erkin, dün şu açıklamayı yaptı: “Biz eğlencemize bakarız. Karşılaştık da ne oldu. Eğlencemizden mi olacağız? Haberim olsaydı ben Caner’e sorardım. Artık bu olayları konuşmak bile istemiyorum, yorum yapmayacağım. Benim annem, babam ve bir ailem var. Yıpranıyoruz.”İkisinin de haberi vardı

Limoncello’nun işletmecisi Mehmet Davran, yaşananlarla ilgili şunları söyledi: “Hem Berkay’ın hem Asena Erkin’in birbirlerinden haberleri vardı.

İnat ettiler galiba. Bize ‘O gelmesin’ dediler, sonra kalkıp ikisi de geldi.”

(Kelebek)

Yayın tarihi: 28.03.2014
7316
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.