Magazin

Gerekçeli karar: Erkek aktif, kadın komada

Gerekçeli karar: Erkek aktif, kadın komada

Ünlü sunucu ve oyuncu Gamze Özçelik'e tecavüz ettiği ve bu görüntüleri internette yaydığı için Gökhan Demirkol'a verilen 5 yıl 10 ay hapis cezasının gerekçeli kararı taraflara iletildi.

Antalya Ağır Ceza Mahkemesi, Gökhan Demirkol'a verdiği 5 yıl 10 ay hapis cezasının gerekçeli kararını açıkladı. Gamze Özçelik'e tecavüz ettiği ve bu olayı görüntüleyip internette yaydığı için verilen bu cezanın gerekçeli kararında, Gamze Özçelik'in ifadeleri de yer aldı.

Özçelik'in, dava dosyasındaki ifadesinde, "Çıplak resimlerimizi ve cinsel ilişki görüntülerimizin resimlenmesini ve çekilmesi yönünde bir fantezim ve bir tercihim yoktur. Bu sanığın fantezisidir. Birlikte olduğumuz dönemde uyurken çıplak görüntülerimi çektiğini fark ettim, hemen sildirdim. Ben Türkiye'de tanınan belli yere gelen sanatçıyım" dediği belirtildi.

Mahkeme, "4 dakika 20 saniye süren ilişkide mağdurenin cinsel ilişkiye katılmadığı ve koma halinde olduğuna, buna karşın erkeğin ise canlı, diri, aktif olduğuna" karar verdi. Kararda, Özçelik'e uyutucu ve uyuşturucu bir maddenin Gökhan Demirkol tarafından içirildiğinin tespit edildiği de yer aldı. "Cinsel ilişkiden anlaşıldığı kadarıyla Gökhan Demirkol bilinçli olarak bu maddeden ya kullanmamış ya da çok az kullanmıştır" denildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.02.2007
399
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.