Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

George Michael uyuşturucuyla yakalandı

George Michael uyuşturucuyla yakalandı

İngiliz şarkıcı George Michael, İngiltere`nin başkenti Londra`da uyuşturucu bulundurmak suçundan tutuklandı.

İsmi gizli kalmak kaydıyla açıklamada bulunan bir polis görevlisi, 42 yaşındaki Michael'ın Londra'nın merkezindeki Hyde Park bölgesinde bir arabanın içinde yığılmış halde bulunduğunu belirtti.

İngiliz polisi, George Michael'ın ismini vermeden yayınladığı bir açıklamada, 42 yaşındaki bir erkeğin, C sınıf uyuşturucuları üstünde bulundurduğu şüphesiyle tutuklandığı kaydedildi.

İngiliz kanunlarına göre C sınıfı uyuşturucular, cannabis, sakinleştirici ve bazı ağrı kesicileri tanımlamak için kullanılıyor. Açıklamada bir arabanın içinde, direksiyona yığılmış durumda bir erkek bulunduğunun polise bildirilmesi üzerine polis görevlilerinin olay yerine giderek söz konusu kişiyi tutukladığı ifade edildi.

Bu kişinin daha sonra Mart ayının sonlarına doğru polis karakoluna geri dönmek kaydıyla kefaletle serbest bırakıldığı ve bu süre içinde soruşturmanın devam edeceği belirtildi.
520
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.