Magazin

Genital Bölge Tüylerinden Elbise Yaptı!

Genital Bölge Tüylerinden Elbise Yaptı!

İngiliz tasarımcı Sarah Bryan ilginç bir tasarıma daha imza attı.

Güncellenme tarihi:

İngiliz tasarımcı Sarah Bryan, Lady Gaga’nın et elbisesinden ilham aldı ve adını duyurmak için genital bölge tüylerinden elbise tasarladı. Tasarımcı yeni projesi için sperm topluyor…Sosyal medya sayesinde her geçen gün daha tuhaf insanlarla karşılaşıyoruz. İşte bunun son sıra dışı örneği; tasarımcı Sarah Louise Bryan. Sarah Louise Bryan, 28 yaşında İngiliz bir tasarımcı.Aslında bir güzellik uzmanı olan 2 çocuk annesi genç kadın, kirasını ödeyemeyip evinden çıkmak zorunda kalınca hayatı alt üst olmuş.Bir çıkış noktası arayan Sarah, geçtiğimiz yıl 3.000 şeker kullanarak bir elbise tasarlamış. Bu fikir bir gece uyumaya çalışırken aklına gelmiş. Her gün 6 saat çalışarak, bir ayda elbiseyi bitiren Sarah; tasarımını internette paylaşıp fenomene dönüşünce şansı da açılmış.

Bir markadan kendi koleksiyonunu çıkarması için teklif alan Sarah bir yıl öncesine kadar evsizken; şimdi tasarımcılık kariyerinde ilerliyor.

 

 Yayın tarihi: 28.03.2017
112819
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.