Magazin

Genelevden çıkarken yakalandı

Genelevden çıkarken yakalandı

19 yaşındaki Justin Bieber, konser için gittiği Brezilya'da genelevden çıkarken yakalandı.

Rio de Janeiro'da bir arkadaşıyla geneleve giden Bieber burada üç saat kaldı. Tam yanında iki kadın ile birlikte dışarı çıkarken görüntülendiğini fark etti. Bu sırada korumaları Bieber'ın üzerini battaniye ile örtüp saklamaya çalıştı.

Bieber ile birlikte dışarı çıkanlar da arabada yüzlerini kapadı. Genç şarkıcının iki kadının bulunduğu aracın arka koltuğuna aceleyle bindiği görüldü. Bieber ve kadınlar farklı otellere gitti.

Battaniye altına gizlenmesine rağmen Bieber'ı ele verenlerden biri bileğindeki dövme oldu. Bir de neredeyse artık alameti farikası haline gelen spor ayakkabıları. Bieber'ın yüzünü gizlediği battaniyenin üzerinde gittiği kulübün logosu basılıydı.

Justin Bieber geçen hafta manken Miranda Kerr ile Orlando Bloom'un arasına girdiği haberleriyle gündeme gelmişti. Kerr ile Bloom'un evliliğinin bitmesine sebep olarak güzel mankenin Bieber ile yakınlaşması gösterilmişti.

Yayın tarihi: 04.11.2013
621
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.