Magazin

Gençtir, raya sokmamak lazım

Gençtir, raya sokmamak lazım

Devlet Bahçeli'nin "Eskiden 'Çocuklar Duymasın' gayet güzel eğitiyordu. Havuç eğitile eğitile büyüdü, ama şimdi reyting uğruna raydan çıktı" sözüne yapımcı Birol Güven'den yanıt geldi.

Devlet Bahçeli herhalde eskiden dizimizi daha çok izliyordu, şimdi iş yoğunluğundan dolayı pek izleyemiyor. Çünkü, kamu yararına hizmet eden sahnelerimiz eskisinden de çok artık... Ben "Çocuklar Duymasın"ı ağır dramaları olan diziler arasında görmüyorum. Eğitici konu ve diyaloglar da var içinde.

Fikrini söylemesine sevindim
Havuç'un raydan çıkması meselesine gelince... Ben Havuç'un raydan çıktığını kabul etmiyorum. "Havuç raydan çıktı" değil de "Genç oldu" diyebiliriz. Gençtir sonuçta, çok da fazla raya sokmamak lazım. Öte yandan Devlet Bahçeli'nin böyle bir açıklama yapması beni üzmedi. Aksine seyredip bir de hakkımızda fikir beyan etmesi beni sevindirdi.

Senaryoda kullanacağım
Birol Güven, Havuç'un babası Haluk'un da Devlet Bahçeli ile aynı görüşte olduğunu söyledi: "Haluk da Bahçeli gibi düşünüyor. O yüzden bu açıklamayı senaryoda kullanacak, Haluk'a 'Havuç raydan çıktı' dedirteceğim."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 08.12.2010
499
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.