Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gençlik iksiri ailesi

Gençlik iksiri ailesi

İngiliz sinema ve televizyon oyuncusu 54 yaşındaki Jane Seymour, bugünkü güzelliğimi ve genç görünüşünü, mutlu yuvasına borçlu.

Jane Seymour, pembe dizi tutkusunun dünyayı sardığı bir dönemde, uzun saçları ve İngilizlere özgü aristokrat görünümüyle pembe dizi kraliçesi olmayı başarmıştı. Pembe dizilere ilgi azalırken, Seymour'un özel hayatında da önemli değişiklikler oldu. Eşi David Flynn'dan ayrıldı. Ve bu ayrılık, yıldızın maddi bakımdan büyük zarara uğramasına neden oldu. Çünkü Jane Seymour, mali işlerinin tüm yönetimini çok güvendiği kocası David Flynn'a bırakmış ve sahtekar koca da, genç kadının servetini bitirmişti.

MUTLULUK TABLOSU TAMAMLANDI
Jane Seymour, bu kötü dönemde film yapımcısı James Keach ile tanıştı. Keach, sadece güzel kadını iflastan kurtarmakla kalmadı, ona deli gibi aşık olup, iyi de bir koca olmayı başardı.

Eski eşlerinden iki kızı olan Jane Seymour, James Keach'ten de ikiz oğullarını dünyaya getirince, aile iyice kalabalıklaştı. James Keach'in eski eşinden olan kızı da çiftin Malibu'daki villasına yerleşince, mutluluk tablosu tamamlanmış oldu. İşte bu mutluluk tablosu, ünlü yıldızın genç, güzel ve çekici kalabilmesinin sırrı! Jane Seymour, çocuklarının birer gençlik iksiri olduklarını söylemekte haksız sayılmaz. Tabii bu durumda Malibu'daki muhteşem villa da, bir mutluluk sarayı oluyor.

SON FİLMİNDE DUBLÖRSÜZ SEVİŞTİ
Jane Seymour, son filmi 'Wedding Crashers'da rol arkadaşıyla sevişme sahnesi çekilmesine izin verdi. Seymour, Hello dergisinin muhabirine bu filmden söz ederken, dublör kullanmadığının altını özellikle çizdi.
(Hürriyet)
535
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.