Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gençlik filmlerinin kraliçesi Lindsay Lohan

Gençlik filmlerinin kraliçesi Lindsay Lohan

19 yaşındaki Lindsay Lohan, müzik ve sinema dünyasının parlayan yıldızı. "Gençlik filmlerinin kraliçesi" olarak adlandırılan Lohan, özel hayatını OK dergisine anlattı.

Lindsay'in fotoları sağda

Lindsay Lohan'ın hanım hanımcık bir genç kız olduğunu hiç kimse söyleyemez. Tam tersine o son yılların en ele avuca sığmaz genç sanatçılarından biri.

Lohan, henüz 19 yaşında olsa da George Clooney, Matthew McConaughey ve Colin Farrell gibi ünlü çapkınlarla ilişki yaşadı. Sinema ve müzik dünyasında başarılı işlere imza atan genç yıldız, erkeklere çok düşkün ama babasından nefret ediyor. Lohan, zorunlu kalmadıkça babasından söz etmiyor; annesi ve kız kardeşiyle üç kişilik mutlu bir aile olduklarını söylüyor.

GECE KUŞU DEĞİLİM
Gece gezmeleriyle de tanınan Lindsay Lohan, bir ara hızla kilo vererek yakınlarını endişelendirmişti. Oyuncunun hastalığına yakalandığı da iddia edilmişti. Ancak Lohan, bu iddiaları yalanlıyor ve kendisini fazla kilolu bulduğu için rejim yaptığını söylüyor.

"Ben çok dürüst bir insanım ve herkese karşı da çok samimiyim. Uzun yıllar gösteri dünyasında kalmayı planlıyorum" diyen Lindsay Lohan, sanıldığı gibi partiden partiye koşan bir gece kuşu olmadığını da sözlerine ekliyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 30.03.2006
435
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.