Magazin

Gencecik kızlarla yatmadan...

Gencecik kızlarla yatmadan...

Uzun bir süredir yeni bir projeyle gündeme gelmeyen Sevda Demirel, twitter hesabından adeta bombaladı

Güncellenme tarihi:

SEVDA DEMİREL FOTOĞRAFLARI

Bir süredir Amerika'da bulunan Sevda Demirel, twitter hesabını aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Yakında evleneceği müjdesini veren Demirel, düğün fotoğraflarımı sadece kıymetli magazincilere vereceğim dedi.

Demirel daha sonra attığı tweetlerle şoke etti! "Yakında evleniyorum, fotoğraflarımı sadece kıymetli magazincilere vereceğim. Milleti eleştiren o namus abidesi eski magazincilere çok gülerdim para yiyenimi ararsın eşcinselinimi ararsın sübyancısınımı ararsın! Açık poz vermen için yalvaran bazı gazeteciler, sonra kendi çektikleri fotorafın altına seni kötülerlerdi, reziller. Hadi biriniz çıktıpta yalan deyin!!!!

Rüşvet yiyen y.vşaktır umarım hep ortaya çıkar. Gencecik kızlarla yatmadan haber yapmayanımı istersin şerefsizler. Ancak bazı dürüst haysiyetli adaletli magazincilerde yok değil. Hepsi aynı olacak diye bir şey yok tabiki, yiğit olanlarda az değil" dedi.

Yayın tarihi: 12.09.2013
589
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.