Magazin

Genç oyuncuyu şok eden iddia!

Genç oyuncuyu şok eden iddia!

TV programına katılan bir anneden şoke eden iddialar.

TV programına katılan bir anne, evli kızının bir televizyon dizisinde başrol oynayan Melike Güner ile lezbiyen ilişki yaşadığını iddia etti. Melike Güner, "Bu iddia çok ağır, dava açacağım" dedi.

Yalçın Çakır'ın Flash TV'de sunduğu "Yüzleşme" programına katılarak yardım isteyen Azim Polat adlı kocanın iddiası magazin gündemini karıştırdı. Kapıcılık yapan Azim Polat, karısı Nuray Polat'ın Melike Güner ile lezbiyen ilişki yaşadığını iddia etti. Polat, eşinin oyuncuyla internet üzerinden tanıştığını ve onların çok samimi fotoğraflarını da ele geçirdiğini öne sürdü.

Polat, karısının 1,5 yaşındaki kızlarına da bu Melike Güner'in dizide canlandırdığı karakterin ismini verdiğini söyledi.

Telefonla yayına bağlayan Nuray Polat'ın annesi ise "Melike Güner, kızıma 'Ben sevgilimden ayrıldım, sen de kocandan ayrıl' demiş. Bugünlere o kız oyuncu yüzünden geldik. Eminim kızım şu anda onun yanında" dedi.

Melike Güner ise iddialara sert bir yanıt verdi. İşte o yazı:

Bir internet sitesinde yer alan ve televizyon kanalında canlı yayına çıkan Azim adlı kişi hakkımda gerçek dışı iddialarda bulunmuş ve hiçbir dayanağı olmadan itibarımı, şerefimi ve kariyerimi zedeleyici açıklamalar yapmıştır. Bu konu ile ilgili hiçbir bilgim yoktur. Bahsi geçen şahısları tanımıyorum.
Yayıncı kuruluş, program yapımcısı, sunucusu ve bu şahıs ile ilgili her türlü hukuki hakkımı saklı tutarak gerekli işlemlere başlayacağımı bildiririm. Lütfen bu iddiaları ciddiye alıp mecranızda yer vermeyiniz.

Saygılarımla

Melike Güner
Yayın tarihi: 17.02.2010
494
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.