Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Genç iletişimciler ödül aldı

Genç iletişimciler ödül aldı

Aydın Doğan Vakfı'nca düzenlenen 16. Genç İletişimciler Yarışması'nda dereceye girenlere ödülleri törenle verildi.

Doğan TV Center'da düzenlenen törende Vakıf Yürütme Kurulu Başkanı Candan Fetvacı, yarışmaya bu yıl 22 üniversiteden 727 öğrencinin katıldığını belirterek, ödül kazananları kutladı. Kaliteli insan gücünün iletişimde de en değerli faktör olduğunu ifade eden Fetvacı, ödül kazananların yakında çalışma hayatına atılıp esas mucizelerini yaratacağına inandıklarını vurgulayarak şunları söyledi:

"Vakıf olarak, sizlere yön göstermek, yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı geliştirmek için ortam yaratmak gayreti içindeyiz. Amacımız, bu alanda sürekli gelişimi teşvik etmek, sizlerin, medyanın etik değerlere saygılı çağdaş liderleri olarak yetişmesine katkıda bulunmak."

Konuşmaların ardından, 2003-2004 ders yılında 'Yazılı', 'Görsel', 'İşitsel', 'Reklam', 'Halkla İlişkiler' ve 'İnternet Yayıncılığı' dallarındaki çalışmaları ödüle değer görülen
120 öğrenciye ödülleri sunuldu. 'Yazılı Dal'da 'En İyi Haber' kategorisi birincisi Neslihan Onat, ikinci Hannan Polat ve üçüncü Mustafa Aslan, ödüllerini İstanbul Valisi Muammer Güler ve Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan'ın elinden aldı. Törende, yarışmada en çok ödül alan öğrencilerin okuduğu üniversitelerin iletişim fakülteleri dekanlarına da Aydın Doğan tarafından birer plaket verildi.
392
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.