Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gelinliğimi Murat'a postalayacağım

Gelinliğimi Murat'a postalayacağım

11 yıllık aşkı Murat Taşdemir'le ay sonunda nikah masasına oturmayı planlarken sevgilisinin evlendiğini gazeteden öğrenen Banu Alkan, çok üzgün. Geçen hafta Paris'e gidip gelinliğini bile seçen Afrodit "Bunları haketmedim. Bana verilmiş bir sözü vardı" diyor.


Banu Alkan'ın özel yaşamı birçok meslektaşından farklı ilerleyen seyriyle, oldukça ilgi çekicidir aslında... 17 yaşında sinemaya adım attığı günlerde, evli işadamı Gürbüz Hanif le tanışır. 17 yıla yakın, sevgilisine kanser teşhisi konana kadar sürer aşkları... Hanif in vefatının ardından da Murat Taşdemir'le tanışır. Bu aşkı da 11 yıla yakın devam eder. Ta ki, dün sabah medyadan sevgilisinin bir başka kadınla evlendiğini öğrenene kadar. Üstelik Alkan'ın Taşdemir'le düğün hazırlıkları devam etmektedir. Nikahları ay sonunda kıyılacaktır. Gelinlik Paris'ten seçilmiş, gardrobun baş köşesindeki yerini almıştır. Kemer'de bulunan Afrodit'le kelimenin tam anlamıyla yıkılan hayallerini konuştuk.

Murat Bey'in evlendiğini ne zaman öğrendiniz?
Ben de sizinle birlikte gazeteden okudum. Kapı komşusuymuş. Beraber olduğumuz 11 yıl içinde bana her gün evlenme teklifi etti. Şimdi ne söyleyeyim, ne cevap vereyim? Önümde secdeye yatan ne büyük, ne zengin ailelerin çocukları vardı. Bir kere dönüp baktım mı? Bana "Sevgilini bu kadar övme o seni övsün" diyorlardı. Ben erkeğimi yücelten bir kadınım derdim. Bunları yaşamamalıydım. Sadece büyük aşkıma ve sadakatime üzülüyorum.

Hiç kuşkulanmadınız mı?
Nereden haberim olacak? Bir ay önce Murat'a telefon ettiğimde arkasından bir sesi duydum. Kim bu kadın diyorum ses çıkarmıyor. Hep inkar etti. Sonra o kadın için ağza alınmayacak şeyler söyledi ama o kadar laf söylediği kadınla şimdi evlenmiş, inanılır gibi değil. Bazı kadınlar güzel ve şöhretli kadınların kocalarım elinden almayı bir zafer sanıyorlar ve yani aldıklarını zannediyorlar. Resmi nikah nedir ki? Bugün evlenirsin, yarın boşanırsın. Benim verdiğim 11 yıllık zaman nikahtır. Biri İstanbul, diğeri Antalya'da dünyanın en güzel iki düğününün hazırlığını yapıyorduk. Altı aydır hazırlıklara devam ediyordum. Şimdi gelinliğimi kendisine postalayacağım.

Şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz?
Ben bebek gibi bir kadınım, böyle bir şeyi hazmedemem. Murat bitmiştir. Kalitesi, beyni bu kadarmış. Banu Alkan'a verilmiş bir sözü vardı. İki ay önce bütün kameraların önünde eylülde evleneceğimizi söylemişti. Silah zoruyla mı söylettik bunları? Ama o dünya çapında bir beyne uyum sağlayamadı. Ben çok yetiştirmek istedim. Benimle dünyayı dolaştı ama akıllanmadı.
567
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.