Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gelin düğünde yoklama yaptı

Gelin düğünde yoklama yaptı

Önceki akşam Benjamin Harvey’le nikah masasına oturan Hande Ataizi, konukların düğünden erken ayrılmasına izin vermedi. Bunu engellemek için yoklama bile yaptı!

hande ataizi evlendi

Gece yarısına kadar sürdü

Hande Ataizi, uzun zamandır birlikte olduğu Benjamin Harvey’le önceki akşam Polonezköy’de düzenlenen törenle evlendi. Nikahı Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın kıydığı törende, Ataizi’nin şahitliğini Muammer Brav, damadın şahitliğini ise Amerikalı bir arkadaşı yaptı. Sanat, şov ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini buluşturan düğün gece yarısına kadar devam etti.

Kimse buradan erken gidemez


Düğün boyunca yerinde duramayan, sık sık orkestranın önünden mikrofonu alıp “Seni çok seviyorum” diye eşine seslenen Hande Ataizi, dostlarının yaşadığı coşkuya ortak olmasını istedi. Bu nedenle düğün sonuna kadar hiçbir davetlinin alandan ayrılmasına fırsat vermedi. “Kimse buradan erken gidemez” diyen oyuncu, kaçan olup olmadığını anlamak için sık sık mikrofonla dostlarını anons etti, yoklama yaptı!

Devlerden mesajlar
Ajda Pekkan ve Sezen Aksu, katılamadıkları düğüne tebrik mesajıyla birlikte çiçek buketleri gönderdi.

(Kelebek)

1074
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.