Magazin

Gelin Adayı Hanife Yataklara Düştü!

Gelin Adayı Hanife Yataklara Düştü!

Sunucu Zuhal Topal, canlı yayında “Hanife’ye ne oldu? Neden hastalandı?” sözlerinin ardından Serkan’ı stüdyoya davet etti. Yakışıklı damat adayı, Hanife’nin gelmediğini öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı...

Güncellenme tarihi:

"Bu gözler neler gördü; ilan-ı aşklar gördü, sarılmalar gördü. Serkan, isteyince yapabiliyormuş bunu gördüm. Bu nedenle ben buraya konuşmaya değil, dinlemeye geldim” diyen gelin adayı Hanife, Serkan’dan beklediği sözleri duyamamıştı. Sunucu Zuhal Topal, canlı yayında “Hanife’ye ne oldu? Neden hastalandı?” sözlerinin ardından Serkan’ı stüdyoya davet etti. Yakışıklı damat adayı, Hanife’nin gelmediğini öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı.

“Hanife’nin hasta olduğunu ve bir mesajının olduğunu belirten Zuhal Topal, ekibinden Hanife’den gelen videoyu yayınlamalarını istedi. Hanife mesajında; “Bugün yokum, çünkü hayal kırıklığına uğradım. Birçok insanı karşıma alarak çıktım oraya geldim. Serkan, kendini affettirecek gibi davranmıyor. Arkadaşlarıyla hayatına devam ediyor. Üzülüyorum, iki gündü uykusuzum. Serkan’ın, ne istediğini bilmediğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı. "Hanife’nin ne dediğini anlamadım" diyen Serkan, "Hanife, 'Arkadaşlarıyla hayatına devam ediyor' demiş. Locadan Ediz’in annesi hepimizi iftar yemeğine davet etti. Oraya gittik. Hafta sonu sadece iftar yemeğine gittim. Bana telefon numarasını vermiyor, sosyal medyadan engelimi kaldırmıyor. Bana telafi fırsatı vermiyor. Sonra da 'Serkan’ın, ne istediğini bilmediğini düşünüyorum' diyor, sözleriyle, tepkisini dile getirdi.

 

Yayın tarihi: 06.06.2017
246693
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.