Magazin

Geleceğin Oyuncusu: Sibel Melek Arat

Geleceğin Oyuncusu: Sibel Melek Arat

‘Hayat Şarkısı’nda Burcu Biricik’in canlandırdığı aşırı kötü ve bıcır bıcır Hülya’nın küçüklüğünü oynayarak ekran başındaki herkesi kendine hayran bırakan Sibel Melek Arat, son dönemde öne çıkan çocuk oyuncular arasında çok farklı bir yere sahip.


‘Hayat Şarkısı’nda Burcu Biricik’in canlandırdığı aşırı kötü ve bıcır bıcır Hülya’nın küçüklüğünü oynayarak ekran başındaki herkesi kendine hayran bırakan Sibel Melek Arat, son dönemde öne çıkan çocuk oyuncular arasında çok farklı bir yere sahip. Çünkü resmen ‘kötü tohum’u oynuyor. Ve gerçekten şahane oynuyor.

Normalde bu kadar kötü bir karakterin çocukluğunu izlediğimizde, onu bu noktaya getiren koşulları görür, affetmesek bile bir nebze olsun anlayışla karşılarız ya, burada ne mümkün! Karşımızda bütün tatlılığını ve çocukluğun masumiyetini geri plana itmeyi başarmış küçük bir şeytan var (karakterden bahsediyorum elbette).

2013 yılında 49. Kütüphane Haftası için çekilen kısa tanıtım filminde daha konuşmayı tam olarak kıvıramamışken “Aykadaşlar kitap okuyalım ve uçalım!” çağrısında bulunan bu ufaklık, daha önce ‘Çalıkuşu’ ve ‘Reaksiyon’ dizilerinde rol almış. Üstelik araya dereceler kazandığı resim yarışmaları ve bir de kişisel resim sergisi sıkıştırmış. Yanılıyorsam hatırlatın ama son yıllarda ekranda gördüğümüz en heyecan verici, en izlenesi, en geleceği parlak kişi olabilir kendisi.

Kaynak: Hürriyet & Kelebek

Yayın tarihi: 16.03.2016
8690
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.