Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Geleceğim daha önemli

Geleceğim daha önemli

"Çocuk Esirgeme Kurumu"ndan çıkıp podyumlarda dikkat çektikten sonra Best Model Of The World ünvanını kazanan, ardından da oyunculuğa başlayan Tuğçe Güder, "Geçmişim, gerçek ailem beni ilgilendirmiyor, ben geleceğe bakıyorum" diyor.

Tuğçe ve Naomi sağda

Podyumların başarılı modeli Tuğçe Güder, geçmişte yaşadıklarının "Külkedisi Cindrella" öyküsüne benzetilmesi üzerine, "Gerçek ailemin kimler olduğu beni fazla ilgilendirmiyor. Bana mükemmel bir anne baba olan bir ailem var. İleride onlar gibi kimsesiz bir çocuğu evlat edineceğim. Ayrıca kendi çocuğumun olmasını da istiyorum. Çünkü çocukları çok seviyorum" diyor.

NAOMİ İLE PODYUMDA
Dünyaca ünlü zenci manken Naomi Campbell'a özel bir hayranlığı olduğuun dile getiren Güder, "Paris Moda Haftası'nda, önümüzdeki yıl onunla aynı defileye çıkacağım. Naomi'yle aynı podyumu paylaşmak benim için gurur verici bir olay" diyor.

İYİLİK MELEĞİ
Sinema, dizi ve defileler derken günün neredeyse tamamını çalışarak geçirdini ifade eden güzel manken, boş zamanlarını ise kimsesiz çocuklarla birlikte geçirdiğini söylüyor. Yaşamında önemli bir dönüm noktasını oluşturan Çocuk Esirgeme Kurumu'nu da sık sık ziyaret ettiğini ve miniklerle oyunlar oynayıp eğlenceli saatler geçirdiğini belirtiyor.

ÇİKOLATAYI ÇOK MU YEDİN
Çocukların çok saf ve iyi niyetli olduğunu da ifade eden Güder, "Çocuklar, bir keresinde bana 'Abla, çok çikolata yediğin için mi böyle karardın' diye sordular. Altı yaşındayken psikologlar eşliğinde evlatlık olduğumu öğrendim. Ama bana bakan, beni büyüten ailem, o kadar sevgi doluydu ki, gerçek ailemin eksikliğini hiç hissetmedim, onlar benim ailem oldu" diyor.
(Hürriyet)
368
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.