Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Geçen yıllar onlara yaradı

Geçen yıllar onlara yaradı

Ünlülerin albümleri karıştırmaktan hoşlandıkları söylenemez. Bunları en yakınlarının dışında kimsenin görmesini istemezler.

Güzellerin fotoları sağda

Ancak o eski fotoğraflardan bazıları, geçtiğimiz günlerde OK dergisinde yayınlandı. Albümlerini köşe bucak saklamalarının nedeni de böylece ortaya çıktı!

JORDAN
Katie Andre, şimdilerde iki çocuk sahibi çok mutlu bir şarkıcı... Ama geçmişte Katie Price adıyla biliniyordu ve en büyük isteği günün birinde ünlü olmaktı. Bu fotoğraf çekildiğinde büyük hayaller peşinde koşan bir öğrenci olan yıldız, o günden bu yana tam üç kez estetik operasyon geçirdi. Nitekim bugün dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak tanınıyor.

VICTORIA BECKHAM
Victoria Beckham, daha "Spice Girls" topluluğu kurulmadan önce, mankenlik ajanslarına göndermek üzere bazı fotoğraflar çektirmişti. 1992'de çekilen bu fotoğraflar, sonradan Beckham'ın başına dert oldu. Dünyada en çok fotoğrafı çekilen kadın, haklı olarak bu fotoğraflarının ortaya çıkmasından hiç memnun değil!

ELIZABETH HURLEY
Elizabeth Hurley "Dört Nikah Bir Cenaze" filminin galasına erkek arkadaşı Hugh Grant ile katıldığı gece, dünyanın en güzel kadınlarından biri ilan edildi. Oysa ünlü oyuncunun 80'li yılların başında çektirdiği fotoğrafları, "dünya güzeli" tanımına pek uymuyordu! Hurley, şöhrete giden yolun başında, değişim sürecini kaşlarını aldırıp fazla kilolarından kurtularak başlattı ve bugünlere geldi.

DANNII MINOGUE
Okulda erkek arkadaşları onunla "şişko" diye alay ediyorlardı. Pop yıldızı olmaya karar verince ilk işi fazla kilolarından kurtulmak oldu. Ardından da giyim stilini ve saç modelini değiştirdi. Eski Dannii Minogue ile bugünün ünlü şarkıcısı arasındaki fark şaşırtıcı.

CATHERINE ZETA JONES
Catherine Zeta Jones, Güney Galler bölgesinde doğup büyümüştü. En büyük hayali başarılı bir oyuncu olmaktı. 1991'de İngiliz televizyonunda "The Darling Buds of May" adlı dizide rol almaya başladı. Beş yıl sonra gelen "Zorro'nun İşareti" filmi şöhretini perçinledi. Amerikalı aktör Michael Douglas ile evlendikten sonra da şöhretin zirvesine ulaşan oyuncu, bugün geçmişte çektirdiği fotoğraflara bakmak bile istemiyor.
(Hürriyet/Kelebek)
267
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.