Magazin

Gazetecilere: Hepinizi öldürtürüm !

Gazetecilere: Hepinizi öldürtürüm !

Bodrum'da tatil yapan Oktay Kaynarca, gazetecileri görünce deliye döndü.

Birlikte yüzdüğü Tarık Ünlüoğlu ile hızla denizden çıkan Kaynarca, telefonla konuşan bir muhabirin üzerine yürüdü ve görüntü almaması için uyardı. Hakaret ve küfürler savuran Kaynarca, çekim yapan gazetecileri işaret ederek 'Hepinizi öldürtürüm' diye de tehdit etti.

Muhabir şikayetçi oldu

Vatan'dan Umut Ünver'in haberien göre, ağır hakaret ve tahrik altında kalan Kanal D muhabiri Emrah Günel ise plajdan uzaklaştı. Hakaretlere maruz kalan muhabir, oyuncudan şikayetçi olunca, olay yerine gelen jandarma ile şikayetini resmileştirmek için sanatçının kaldığı otele geçti.Tutanakların tutulduğu sırada da devam eden gerginlik, araya giren Tarık Ünlüoğlu ve Selçuk Yöntem'in tarafları barıştırmasıyla sona erdi.Karşılıklı özür dilediler

Birbirlerinden şikayetçi olmadıklarına dair tutanak imzalayan muhabir ve sanatçı karşılıklı özür diledi.Kaynarca ''Geçen yıl yaşadığım hadiseleri hepiniz biliyorsunuz. Sinirli ve bana yakışmayan davranışlar sergilemiş olabilirim. Beni görüntüleyenlerin benden izin istemesi gerekir. Bu konuda hassas olduğumu artık anlayın. Bir yanlış anlaşılma ve sürtüşme yaşadık. Barıştık. Üzgünüm. Muhabir arkadaşımızın da üzgün olduğunu düşünüyorum'' dedi. (Ensonhaber)

Yayın tarihi: 24.07.2013
1540
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.