Magazin

''Gaylere karşıyım'' dedi tacı kaptırdı

''Gaylere karşıyım'' dedi tacı kaptırdı

Miss ABD'nin favorisi Carrie Prejean yarışmada gay evliliklerine karşı olduğunu açıklayınca tacını Miss North Carolina'ya kaptırdı.

ABD'nin Las Vegas şehrinde önceki gün düzenlenen güzellik yarışmasının favorisi gösterilen Carrie Prejean gay karşıtı sözleri yüzünden kraliçelik tacından oldu. Rekortmen yüzücü Michael Phelps'in sevgilisi olarak tanınan Miss Califoria güzeli Carrie, kendisine 'Eşcinsel evlilikleri hakkında ne düşünüyorsun' sorusunu yönelten Perez Hilton adlı dedikodu bloğu sahibi jüri üyesine, 'Ülkemde gay evlilikleri yapılıyor. Ancak bence evlilik ve erkek arasında olmalı' dedi.

Eşcinsel jüri üyesi bu cevap karşısında 'Bu şimdiye kadar bir kraliçe adayından duyduğum en talihsiz sözler' derken finaliste 'Yarım akıllı' diyerek hakaret etti.

TANRI SORUYLA SINADI
ABD'nin en güzel kızı olarak Miss North Carolina güzeli Kristen Dalton seçilirken Carrie, tacı alamadığı için üzgün olmadığını söyledi. Carrie, 'Tanrı beni bir soruyla sınadı. Benim için tacın önemi kalmadı' dedi.
Yayın tarihi: 23.04.2009
316
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.