Magazin

'Gamze'nin başka görüntüleri de var'

'Gamze'nin başka görüntüleri de var'

Gamze Özçelik'in tecavüz görüntülerini çekmekle suçlanan Gökhan Demirkol'dan şok iddia: Birlikteyken, bana Gamze'nin uygunsuz görüntüleri yollanmıştı.


Gamze Özcelik'e ait tecavüz görüntelerini çeken kişi olduğu öne sürülen Gökhan Demirkol'dan şok iddia: "Gamze ile birlikteyken bana Gamze'nin başkalarıyla çekilmiş pekçok uygunsuz görüntüsü yollandı..." Yurt dışına kaçtığı iddia edilen Demirkol, geçtiğimiz günlerde Çengelköy'de bir restoranda avukatı Ömer Yeşilyurt ile yerken, TGRT Haber Magazin Programı'na yakalandı ve ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

İnternet'e yansıdı
Röportajının detayları, programdan önce magazin içerikli bir İnternet sitesine yansıyan Demirkol, "Gamze ile birlikteliğimiz döneminde birçok kişi bana 'al bak çok sevdiğin kızın hali bu' diyerek Gamze'nin başka birçok uygunsuz görüntülerini gösterdi" şeklinde konuştu. Yurt dışına kaçtığı iddialarını da şiddetle yalanlayan Demirkol, "Bu iş çözülene karar hiçbir yere gitmeye niyetim yok" diye konuştu. Bu arada Demirkol ile avukatı Ömer Yeşilyurt'un yemekyediği restoranda, bir gün önce de Gamze Özçelik ve sevgilisi Mehmet Mutlu'nun yemek yemesi ise ilginç bir tesadüf olarak göze çarptı. Gamze Özçelik'in basın toplantısını izlediğini ve çok üzüldüğünü söyleyen Demirkol, "Gamze yalan söylüyor, olayları çarpıtmaya çalışarak bazı insanları gereksiz suçluyor. Barış Kılıç ise haksız yere suçlanıyor" dedi.

Avukat Ömer Yeşilyurt ise "Bu türden olaylar o tür hayat tarzını seçmiş insanların başına gelir" diyerek olayın tek suçlusunun Gamze Özçelik olduğunu iddia etti. Gökhan Demirkol röportaj sırasında yöneltilen, "Sen, Gamze ve Barış Kılıç eğlenirken görüldüğünüz discodaki eğlence görüntüleri, o gece çekilen tecavüz görüntüleri öncesinde mi çekilmişti?" sorusuna, "Evet o gecenin başındaki görüntüler bunlar. Ama saat daha erken" yanıtı verdi.

Sözkonusu ünlü kim?
Öte yandan yine aynı İnternet sitesi, Gökhan Demirkol'un, Gamze Özçelik'in tecavüz görüntülerinin çekildiği iddia edilen tarihte, Antalya'da tanınmış manken Ece Gürsel ile beraber olduğunu öne sürdü. Gökhan Demirkol'un avukatı Ömer Yeşilyurt da müvekkilinin o tarihte bir başka ünlüyle birlikte olduğunu doğrulayarak, "Gökhan Demirkol, görüntülerin çekildiği tarihte Antalya'daki görüntülerin çekildiği otelde başka bir ünlü ile birlikte kalıyordu" açıklamasını yaptı. Genç manken Ece Gürsel ise, TGRT muhabiri tarafından konuyla ilgili kendisine yöneltilen soruya şu yanıtı verdi: "Gamze'yi tanımam. Gökhan ise eski erkek arkadaşımın (Basketbolcu Zaza Enden) yakın bir arkadaşıdır. Bahsi geçen otelde belki yüzlerce defa kaldım. O tarihlerde de kalmış olabilirim. Ama Gökhan ile kaldığım tamaman yalan ve yanlıştır. Ayrıca Gökhan, Zaza'nın arkadaşıydı ve bize nikah düşmez."

Telekom çözecek
Gamze Özçelik'in Gökhan Demirkol tarafından çekildiği ileri sürülen görüntülerini yabancı İnternet sitelerine gönderen bilgisayarın IP numarası (İnternet protokol numarası) belirlendi. Kadıköy Cumhuriyet Başsavcılığı tecavüz görüntülerinin ilk yayınlandığı Almanya'daki rapidshare.de.com sitesine yapılan başvuru sonucunda bildirilen IP numarasının kime ait olduğunun tespiti için Türk Telekom'a bir yazı yazdı.

Tarih uyuyor
Gökhan Demirkol'un ev ve işyerinde el konulan 4 adet bilgisayar ve 75 CD'de yapılan incelemede ise Gamze Özçelik'e ait olduğu sanılan üç ve Demirkol'a ait de bir fotoğraf bulundu. Fotoğraflardan birinde Gamze Özçelik'in üzerindeki kıyafet ile video görüntüsündeki kıyafet benzerlik taşıyor. Fotoğrafların kayıt tarihi ise Gamze Özçelik ile Gökhan Demirkol'un Kemer Resort Oteli'nde 1 Temmuz 2004 tarihinde çekilen görüntülerinin bir gün sonrası olan 2 Temmuz 2004.
Yayın tarihi: 09.10.2005
1384
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.