Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gamze tedirgin

Gamze tedirgin

Gökhan Demirkol'un, sekiz ay tutuklu kaldıktan sonra serbest bırakılması üzerine, Gamze Özçelik'in avukatı açıklama yaptı.

Gamze'nin fotoğrafları sağda

Manken ve oyuncu Gamze Özçelik'e tecavüz ve gizlice çektiği bu görüntüleri internet üzerinden yayma suçlamasıyla 10.5 yıl hapis cezası istemiyle yargılanan Gökhan Demirkol'un, sekiz ay tutuklu kaldıktan sonra 10 bin YTL kefaletle serbest bırakılması üzerine Özçelik'in avukatı Fatih Volkan bir açıklama yaptı.

Volkan, "Öncelikle belirtmek isterim ki, Ceza Muhakemesi Hukukunda tutuklama bir güvenlik tedbiri niteliğindedi. Sanığın tahliyesine karar verilmesi yargılamanın sona erdiği ve sanık Gökhan Demirkol'un üzerine atılı suçtan aklandığı anlamına gelmemektedir" dedi. Kararın ardından Gamze Özçelik'in büyük şaşkınlık ve panik yaşadığı öğrenildi. Özçelik Ailesi adına açıklama yapan bir yakınları, "Hukuka ve Türk adaletine olan güvenimiz tam. Eminiz herkes hak ettiği cezayı çekecektir. Ancak bizi şaşırtan şey Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan bir sanığın kefaletle dışarı çıkmasıdır" dedi.
(Hürriyet)
440
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.