Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gamze stres attı

Gamze stres attı

tecavüz ettiği iddiasıyla eski sevgilisi Gökhan Demirkol'un Antalya'daki ikinci duruşmasına katılarak ifade veren Gamze Özçelik, aynı günün akşamı arkadaşlarıyla meyhanede eğlenerek stres attı.

Gamze'nin resimleri sağda

Antalya'da kendisine tecavüz ettiği iddiasıyla eski sevgilisi Gökhan Demirkol'un tutuklu olarak yargılandığı davanın ikinci duruşmasına katılarak ifade veren oyuncu ve manken Gamze Özçelik, duruşma akşamında meyhanede arkadaşlarıyla eğlenerek stres attı. Konyaaltı'ndaki Hillside Su Otel'de kalan Gamze Özçelik, kız kardeşi Meltem, annesi Tülin Özçelik, avukatı Fatih Volkan ve iki kız arkadaşıyla birlikte önceki gece BeachPark'taki Çiçek's Meyhane'ye geldi.

Gruptakilerin büyük çoğunluğu rakı, Özçelik ise soda-limon içti. Arkadaşlarından birinin doğumgünü için meyhanede buluştuklarını belirten Özçelik, görüntü alınmasını istemediğini bildirdi. Keyifli olduğu gözlenen Özçelik, konuşmaktan kaçınırken, Avukatı Fatih Volkan "Diğer tarafın avukatları her şeyden malzeme elde etmeye çalışıyorlar. Bugün burada olduğumuzu da görüp, yarın yalan yanlış açıklamalar yapmalarına izin vermek istemiyoruz" diye konuştu. Eğlence sonunda deniz kenarına inerek bir süre yürüyüş yapan Gamze Özçelik, "Hiçbir şekilde konuşmak istemiyorum" dedi.
(Hürriyet)
522
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.