Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gamze Özçelik'in şok görüntüleri

Gamze Özçelik'in şok görüntüleri

Gamze Özçelik'in Mikanos Adası'nda sevgilisi Mehmet Mutlu ile çekilen video kaseti, Star TV Ana Haber Bülteninde yayınlandı.

Gamze'nin fotoğrafları sağda

Eski sevgilisini ilaçla uyutup tecavüz ettikten sonra çektiği görüntüleri İnternet'te yayınlamak suçundan yargılanan Gökhan Demirkol'un avukatı Ömer Yeşilyurt'un mazoşistlikle suçladığı Gamze Özçelik'in Mikanos Adası'nda sevgilisi Mehmet Mutlu ile çekilen video kaseti, Star TV Ana Haber Bülteninde yayınlandı.

Dava yeni bir boyut kazandı
Antalya 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde tutuklu yargılanan Demirkol'un avukatlarından Ömer Yeşilyurt'un "Gamze Özçelik mazoşisttir" iddiasında bulunarak menken ve oyuncu Özçelik ile sevgilisi Mehmet Mutlu'nun Mikonos Adası'nda çekilmiş video görüntülerine mahkemeye sunması ile dava yeni bir boyut kazandı.

Çılgın dans!
Star TV Ana Haber Bülteni, bu akşam Gamze Özçelik'in Mikanos Adası'nda çektiği video kaseti yayınladı. Kasette Gamze Özçelik'in dans ettiği ve sevgilisi Mehmet Mutlu ile öpüşmesinin görüntüleri var.

Kamerayı Gamze kullanıyor
Görüntüleri Gamze Özçelik'in çektiği görülüyor. Özçelik kamerayla arada sırada da kendisini görüntülemeyi ihmal etmiyor. Mekanda marjinal görüntüler de kameraya yansıyor.

"Burası sapıtmış durumda"
Bir fanusun içinde erkek ile dans eden neredeyse çırılçıplak bir var. Özçelik kamerayı kendine çevirdiğinde ise "Burası sapıtmış durumda" diyor. Özçelik'in kelimeleri yuvarlamasında alkollü olduğu tahmin ediliyor.

"Sanıyorum biraz mazoşistlik var"
Star Haber'in yayınladığı bu görüntülerde Türkçe konuşan insanlar da var. Yani adaya tatile giden çok sayıda Türk bulunuyor. Görüntüleri mahkemeye mazoşizmin belgesi olarak sunan Avukat Yeşilyurt görüntüleri ilginç olarak tanımlayıp Gamze Özçelik hakkında "Sanıyorum biraz mazoşistlik var" iddiasında bulunmuştu.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 21.02.2006
978
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.