Magazin

Galaya sevgilisiyle gitti

Galaya sevgilisiyle gitti

Antalya Film Festivali kapsamında "40" adlı filmin galası yapıldı. Filmde rol alan Deniz Çakır'ı sevgilisi Nihat Alptuğ Altınkaya yalnız bırakmadı.

Güncellenme tarihi:
Filmin sonrası düzenlenen toplantıya yönetmen Emre Şahin, "Yaprak Dökümü"nün Ferhunde'si Deniz Çakır ve ekibin diğer oyuncuları katıldı. Söyleşiyi, yönetmen Emre Şahin'in babası Radikal Gazetesi yazarı Haluk Şahin de izledi. Film, 12 milyon nüfuslu kentte birbirini tanımayan, kendilerine bir yol bulmaya çalışırken bir çantanın peşine düşen üç farklı kişinin öyküsünü konu alıyor. Sevgilisi de geldi "40" adlı filmde rol alan Deniz Çakır'ı sevgilisi Nihat Alptuğ Altınkaya yalnız bırakmadı. İlk filmi olduğu için heyecanlı olduğunu söyleyen Çakır, "Çok maceracı bir karakteri oynadım. Kendime yakın bulduğum yanları vardı. Hayatta arayışı olan, değişken bir karakterdi Sevda hemşire. Dinamik ve kaliteli bir iş olmuş" dedi.
Yayın tarihi: 18.10.2009
548
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.