Magazin

Gafı Mehmet Ali yaptı olan çocuklara oldu

Gafı Mehmet Ali yaptı olan çocuklara oldu

Mehmet Ali Erbil'in "mum söndü" gafı yüzünden yayından kaldırılan Çarkıfelek'te, Çocuklar Gülsün Diye adlı kampanyaya bağışlanan hediyeler teslim edilmedi.

Mehmet Ali Erbil'in Alevi vatandaşları üzen "mumsöndü" gafı yüzünden Çarkıfelek adlı yarışma programı zamansız bir şekilde yayından kaldırılmıştı. Bundan en çok zarar gören isimler yardıma muhtaç çocuklar oldu. Gülben Ergen, Okan Bayülgen ve Seda Sayan, Çarkıfelek programına yarışmacı olarak katıldıklarında kazandıkları hediyeleri, Gülben Ergen'in "Çocuklar Gülsün Diye" adlı kampanyasına bağışlamışlardı.

Habertürk'ün haberine göre; kampanyayı düzenleyen Gülben Ergen, yarışmanın üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen ellerine ulaşmayan hediyelerin akıbetini araştırdı. Program yetkililerinden "Konuyu kısa süre içerisinde halledeceğiz" sözünü aldı. O dönemde Mehmet Ali Erbil, gaf yaptı ve program yayından kalktı. Ortada muhatap kalmayınca hediyeler maalesef çocuklara ulaşmadı.

Yerine ulaşmayan hediyeler nelerdi?
Gülben Ergen, Seda Sayan ve Okan Bayülgen'in yarışmadaki puanlar karşılığında bağışladıkları hediyeler şunlardı: "5 adet pazma TV, 3 adet fırın, 2 adet DVD oynatıcı, 1 adet buzdolabı, 2 adet elektrikli süpürge, 1 adet uydu alıcı, 1 adet çamaşır makinesi, 1 takım mobilya, 1 adet klima, 4 adet cep telefonu."
(Gazeteport)
Yayın tarihi: 20.10.2010
437
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.