Magazin

G.O.R.A.'da iki adet kriz

G.O.R.A.'da iki adet kriz

Erol Köse, çekimleri yapılırken prodüktörü olduğu G.O.R.A. filmi ile ilgili ilginç iddialarda bulundu.

Filmi izleyince şok geçirdiğini açıklayan Köse, şunları söyledi: "Çekilen sahnelerin yarısı filmde kullanılmamış. G.O.R.A., TMSF'ye eksik teslim edilmiş. Kullanılmayan sahnelere ek çekimle GORA 2 bile çıkar."

Her film gibi GORA'nın da yönetmenin filmi olduğunu belirten yönetmen Ömer Faruk Sorak ise, Köse'nin iddiaları için "Cevap vermeye değmeyecek kadar komik" yorumunda bulundu. Sorak, "Film hiçbir yere teslim edilmedi. Sadece yapımcısı değişti. TMSF'ye bir şey teslim edilmedi ki, eksik olsun" diye konuştu.

Bir de 'baba' krizi
G.O.R.A. filminde, fotoğrafı izinsiz kullanılan Göksel Arsoy'un tepkisi üzerine Cem Yılmaz'ın zorunlu olarak değişiklik yaptığı ortaya çıktı. Yılmaz, Arsoy'un 'Şafak Bekçileri' filmindeki havacı subay fotoğrafını G.O.R.A.'da 'Prenses Ceku'nun babası olarak kullandı.

'Kiminle dans ettiğini bilmiyor'
Aksoy tepki gösterince de yapımcı Necati Akpınar'ın fotoğrafı kullanıldı. Yapılan nezaketsizlik yüzünden görüntüsünü 'G.O.R.A.'dan çıkardığını açıklayan Arsoy, "Bir gün Yılmaz'ın sekreteri arayıp, 'Fotoğrafınızı kullandık. Sizden izin için imza almam gerek' dedi. Müsait olmadığımı söyledim. Yine arayınca kızdım. İnsan sahneyi çekmeden önce izin ister! Yılmaz kiminle dans ettiğini bilmiyor' deyip telefonu kapattım" diye konuştu.
Yayın tarihi: 19.11.2004
370
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.