Magazin

Futbolcular ve metresleri

Futbolcular ve metresleri

Manchester United takımının idolü Dwight Yorke'un ilişkilerinin ilk dönemlerinde model Katie Price'ı Alicia Douvall ile aldattığı ortaya çıkmıştı

Rebecca Loss'un İngiltere milli takım kaptanı David Beckham'la birlikte olduğunu basına açıklaması, David'in eşi Victoria'yla sorunlar yaşamasına neden olmuştu. Ancak Beckham çifti bugün hala evliliklerini sürdürüyorlar.

Model Dani Lloyd, futbolcu Jermain Defoe'nin kendisini Stephanie Moule ile aldattığını öğrendiğinde ilişkisini hemen bitirmeyi tercih etti. Stephanie Moule ile ünlü futbolcu hakkında basına açıklamalar yaparak özel anlarını detaylarıyla.

Ünlü futbolcu Darren Byfield, 11 aylık kızının annesi Jamelia'yı 20 yaşındaki Jacyln Evans ile aldattı. Jamelia ise kocasının bu ilişkisini affetti.

İngiltere milli takımının eski teknik direktörü Sven-Goran Eriksson çoğu futbolcuyu çapkınlık konusunda geride bıraktı.

İsveçli direktör kız arkadaşı Nancy Dell'Olio'yu hem televizyoncu Ulrika Jonsson'la hem de sekreter Faria Alam'la aldattı.

Defans oyuncusu Ashley Cole, Ocak ayında eşi Cherly Cole'u ünlü kuaför Aimee Walton ile aldattı. Cherly Cole, eşini bu ilişkisi nedeniyle hala affetmedi.

Futbolcu Jermain Defoe, nişanlısı Charlotte Meares ile Rachel Cameron'u 4 ay birlikte idare ettiğini itiraf etti.

Liverpool'un ünlü futbolcusu Jermanie Pennant, kız arkadaşı Laura Wallis'i 20 yaşındaki sosyete güzeli Lucie Gardnar ile aldattı. Laura bir önceki seferde olduğu gibi sevgilisini yine affetti.

Futbolcu Marcus Bent, manken sevgilisi Dani Lyod'u hostes Kirsty Fisher ile aldattı.

İngiltere takımının kalecisi Ian Walker, 2006 yılında eşi Suzi'yi striptizci Samantha Thurman ile aldattı. Bir kızları olan çift bu olayı ardından boşandı.

İngiliz milli takımının ünlü oyuncusu John Terry nişanlısı Toni Poole'u 7 yıllık ilişkileri süresinde 8 kere aldattığını itiraf etti. Futbolcu, 2005 yılında 17 yaşındaki Shalimar Wimble ile yakalanmıştı.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 22.05.2008
347
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.