Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Füsun Önal'ın dönüşü muhteşem olacak

Füsun Önal'ın dönüşü muhteşem olacak

Popun hareketli siması Füsun Önal'ın en iyi şarkıları ilk kez tek bir albümde toplandı: Ah Nerede: En Güzel Şarkılarım!

Türk Pop müziğinin temel taşlarından Füsun Önal'ın yıllara meydan okuyan şarkıları ilk kez CD ve kaset formatında bir araya getirildi. ODEON ve Sony Music Türkiye işbirliğiyle Ekim ortasında yayınlanacak albüm Ah Nerede: En Güzel Şarkılarım adını taşıyor.

17 unutulmaz şarkı
Türk popunun en enerjik, en yenilikçi yüzlerinden olan sanatçının, bugüne dek sadece plak formatında yayınlanmış ve dillerde marş olmayı başarmış "Oh Olsun", "Ah Nerede", "Senden Başka", "Bigudi", "Minik Kuş" gibi ölümsüz 17 şarkısı albümde yer alıyor.

Ah Nerede'ye remix
Albümün bir başka önemli sürprizi ise; ilk defa 1975 yılında yayınlanan "Ah Nerede" isimli unutulmaz şarkıya yapılan yepyeni remix !

Partiyle tanıtılacak
Füsun Önal', 12 Ekim 2004 Salı akşamı sürprizlerle dolu bir partide albümünü Taksim ROXY'de tanıtacak. DJ'liğini Naim Dilmener'in yapacağı gecenin biletleri 15 milyon TL olacak ve Roxy gişelerinden o gece satın alınabilecek. Önal'ın "Farklı Bir Adam Bay G" adını verdiği yeni kitabı ise, Ekim ayının son haftası piyasada olacak.
542
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.