Magazin

Frikikten kaçındı

Frikikten kaçındı

Antalya Siude'de bir otelde sahneye çıkan şarkıcı Ebru Gündeş, çocuk özlemini dile getirirken, "35'indeyim tık yok" dedi.

Ebru Gündeş konserde, maytaplar eşliğinde sahneye çıktı, eski ve yeni albümündeki şarkıları seslendirdi. Türk hayranlarının yanı sıra Rus ve Alman turistlere de seslenen Ebru Gündeş, sahne performansıyla dinleyicileri coşturdu. Kendi albümlerinin yanında İbrahim Tatlıses, Selami Şahin ve Sezen Aksu'dan şarkılar seslendiren Gündeş, sahneye davet ettiği küçük bir kıza sorular yönelttı. Aldığı yanıtlar karşısında şaşıran Ebru Gündeş'in "Sen film izliyor musun" sorusuna küçük kız, "Ben haber izliyorum. Annem izlemeyince kızıyorum. Ama film de izliyorum" yanıtını verdi. Gündeş, küçük kızın annesine, "Süslü olması, bilmişliği ve inatçılığı bana benziyor. Siz doğurmadınız, ben doğurdum size verdim" dedi. Küçük kızın yanıtları üzerine Gündeş, "Ben çocuk yapmayacağım" diye konuştu. Küçük kızın annesine yaşını soran Ebru Gündeş, 27 yaşında olduğunu öğrenince "3 yaşında çocuğun var utanmadın mı? 35'indeyim hala tık yok. Ama olsun, ben sevenlerimle evliyim" dedi. Ebru Gündeş geçen yıl aynı oteldeki konserinde "Yarabbi bana da bir bebek ver, ne olursun ben de doğurayım. Ben de çocuk istiyorum" diye dua etmişti.

(Vatan)
Yayın tarihi: 08.08.2009
449
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.