Magazin

Fotoğraflarını ister bastır, ister İnternet'te paylaş

Fotoğraflarını ister bastır, ister İnternet'te paylaş

e-kolay.net, dijital makineyle ya da cep telefonuyla çekilen fotoğrafların İnternet ortamında güvenli bir biçimde saklanması, paylaşılması ve bastırılması için yenilenmiş Foto Albüm servisini sunuyor.

Kanal ve servisleriyle Türkiye'nin lider İnternet içerik sağlayıcılarından olan e-kolay.net, yenilenen Foto Albüm servisiyle fotoğraf keyfini bir kat daha artırıyor.

Her fotoğrafa hitap ediyor
e-kolay.net Foto Albüm kullanıcıları, dijital fotoğraf makinesiyle ya da cep telefonuyla ölümsüzleştirdikleri anlarını, Foto Albüm'de saklayabiliyor, sevdikleriyle paylaşabiliyor, baskı servisi sayesinde de istedikleri sayıda çoğaltabiliyorlar.

e-kolay.net Foto Albüm saklama ve baskı hizmetinin yanı sıra, e-posta üzerinden fotoğraf yükleme, cep telefonu ile çekilen fotoğrafları bilgisayara indirme, online sergi açarak fotoğrafları paylaşma gibi hizmetler de veriyor. Ayrıca kullanıcılar, Foto Albüm'e giren fotoğraflar için yorum bırakabiliyorlar.

e-kolay.net Portal Genel Müdürü Hakan Gönenli, Foto Albüm servisinin özelliklerini şöyle özetliyor: "Birkaç yıldır, bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de dijital fotoğraf çok yaygınlaştı. Piyasada çok uygun fiyatlara dijital fotoğraf makinesi bulmak mümkün. Hatta cep telefonlarının hemen hepsinde de bu özellik var.

Yüklemesi çok kolay
e-kolay.net olarak biz de kullanıcılarımızın fotoğraflarını saklayabilmelerine, arkadaşlarıyla özel olarak paylaşmalarına ya da 'Sergi' bölümünde herkesin beğenisine sunmalarına imkan sağlıyoruz. En önemlisi de fotoğraflarını kolayca yükleyebilmeleri için farklı alternatifler sunuyoruz. Kullanıcılarımız e-posta aracılığıyla, hatta cep telefonundan bile fotoğraf yükleyebiliyorlar. Ayrıca, kullanıcılarımıza diledikleri fotoğrafları karta bastırma ve adreslerine postalama hizmeti de veriyoruz".

Fotoğrafseverlerin hayatına kolaylık ve renk getiren e-kolay.net Foto Albüm servisine, http://fotoalbum.e-kolay.net adresinden ulaşılabiliyor.
Yayın tarihi: 05.04.2006
547
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.