Magazin

Foster, IQ'su 160 olan sperm siparişi vermiş

Foster, IQ'su 160 olan sperm siparişi vermiş

Hollywood'un en iyi ve en beğenilen kadın sanatçılarından Jodie Foster'ın, çocuk sahibi olmadan önce bir kliniğe 'özel sperm' siparişinde bulunduğu bildirildi.

Dünden bugüne Jodie Foster sağda...

İddialara göre bugün 4 ve 7 yaşlarında iki çocuk sahibi olan Jodie Foster, IQ'su 160 olan, uzun boylu ve siyah saçlı bir bilim adamının spermiyle hamile kalmış.

Özel yaşamını konuşmayı ve kamuoyu önüne çıkmayı fazla sevmeyen Jodie Foster'ın lezbiyen olduğu da biliniyor. Ancak lezbiyen ortağı Cydney Bernard ve iki çocuğu ile yaşayan Foster, eşcinsel olduğunu açıklamayan yıldızlar arasında yer alıyor. Bir evlilik yüzüğü de takan Jodie Foster, bir talk-şov programında eşcinselliği ile ilgili soruyu cevaplamayı reddetti ve 'Bu tür sorulara devam etmeyin' diyerek sert tepki gösterdi.

Ünlü yıldızın erkek kardeşi Buddy Foster, yazdığı kitapta, ablasının eşcinsel olduğunu ve bir süre Paris'te tasarımcı bir sevgilisiyle yaşadığını belirtmişti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 31.10.2005
411
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.