Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Fiyatı 100 lira' ilanı veren eski aşka dava

'Fiyatı 100 lira' ilanı veren eski aşka dava

Oyuncu Ayfer Çalgıcı'nın eski erkek arkadaşı U.E, bir internet sitesine 'Her rolde oynayan, her rolün üstesinden gelen, fiyatı 100 TL' şeklinde ilan verdi. U.E hakkında 5 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

Gazete Habertürk'te yeralan Gökhan Karakuş imzalı haber şöyle:

Bugüne kadar Aliye, Mahallenin Muhtarları başta olmak üzere pek çok dizi ve filmde rol alan genç oyuncu Ayfer Çalgıcı hakkında bir internet sitesinde "Her rolde oynayan, her rolün üstesinden gelen, fiyatı 100 TL olan" şeklinde ilan verildi.

İlanda iletişim için Çalgıcı'nın e-mail adresi yer alıyordu.

Bunun üzerine Çalgıcı hemen savcılığa suç duyurusunda bulundu. Genç oyuncu dilekçesinde kendisini ajans işletmecisi olduğunu söyleyen bir kişinin aradığını, böylelikle ilandan haberder olduğunu belirterek sorumlunun bulunmasını istedi.

İstanbul Fatih Savcılığı tarafından yürütülen soruşturma sonunda ilanı Çalgıcı'nın eski erkek arkadaşı kuyumcu U.E'nin verdiği ortaya çıktı. U.E, Çalgıcı'nın aynı internet sitesinde kenndisi için "U.E, tefeci ve aşk avcısıdır" yazıp telefon numarası ile e-mail aresini verdiğini de öne sürdü.

Savcılık kuyumcu hakkında 9 aydan 5 yıla kadar hipis istemiyle dava açtı.
399
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.