Magazin

FİNAL GECESİNDE COŞKULU KUTLAMA

FİNAL GECESİNDE COŞKULU KUTLAMA

KANAL D'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran 'Fatmagül'ün Suçu Ne'dizisinin sezon finalini, ÇeşmeAlaçatı'daki restorandaseyreden oyuncular ve set ekibi, başarılarını gecenin ilerleyen saatlerine kadar kutladı.

FİNAL GECESİNDE COŞKULU KUTLAMA

KANAL D'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran 'Fatmagül'ün Suçu Ne'dizisinin sezon finalini, ÇeşmeAlaçatı'daki restorandaseyreden oyuncular ve set ekibi, başarılarını gecenin ilerleyen saatlerine kadar kutladı. Gecenin bir diğer sürprizi ise birbirlerinden hiç ayrılmayanBeren Saat ve sevgilisipopçu Kenan Doğulu oldu.
Başladığı günden bu yanareyting rekorları kıran dizisi 'Fatmagül'ün Suçu Ne' sezon finaliyle yaz tatiline girdi. Başarının mimarları ünlü oyuncular ve set ekibi ise son bölümü Alaçatı'da bir restoran içinde kurdukları platformdan hep birlikte seyretti. Beren Saat, Engin Akyürek, Sumru Yavrucuk, Buğra Gürsoy, Musa Uzunlar, Fırat Çelik, Engin Öztürk, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Seda Güven ile 'Kuzey ve Güney' adlı dizinin yakışıklı oyuncusu Ali Yörenç geceye katılan isimler arasında yeraldı.
Başrol oyuncusu Beren Saat, geceye sevgilisi ünlü popçu Kenan Doğulu'nun kullandığı araçla geldi. Doğulu, sevgilisini bir an olsunyanlız bırakmadı.
Öncelikle yiyen konuklar bir yandan da dizinin son bölümünü seyretti. Dizi bitiminde alkışın koptuğu gece yerini partiye bıraktı. Üç saat süren partide bol bol Kenan Doğulu'nun şarkıları çalındı. Basın mensuplarının içeri alınmadığı parti sonunda Beren Saat ve Kenan Doğulu elele çıktıkları restorandan araçlarınabinerek konuşmadan hızla uzaklaştı.

Yayın tarihi: 22.06.2012
518
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.