Magazin

'Filmin tanıtımı için göğüslerim kullanıldı'

'Filmin tanıtımı için göğüslerim kullanıldı'

'Hadigari Cumhur' filminin başrol oyuncusu eski manken Merve İldeniz'in filmde çırılçıplak seviştiği, aldığı 5 bin TL'yi Bodrum'daki bir okula bağışladığı iddia edilmişti.

Silikonlarını çıkartan İldeniz'in sevişme sahnelerindeki görüntülerinin beğenilmediği, yönetmen tarafından atıldığı da basında yer almıştı.

İldeniz bu iddilarla ilgili olarak konuştu: "Yönetmenimiz Harun Özakıncı bana sevişme sahnesinden söz ettiğinde 'Bu sahne filmde renk olsun diye mi' diye sordum. 'Çok gerekli değil' deyince senaryodan çıkarttık. Ertesi gün ise 'Merve hayır için sevişecek' şeklinde haber yapıldı. Daha sonra 'Merve silikonlarını çıkarttığı için sevişme sahneleri beğenilmemiş ve yönetmen tarafından filmden çıkartılmış' dedikodusu yayıldı. 9 yıl boyunca taşıdığım silikonları yıllar önce çıkarttım. Silikonlu halimden nefret ediyordum. Silikonsuz kendimi hafiflemiş hissediyorum. Okula bağış yapayım diye sevişeceğim de haber yapıldı. Sevişmek ve bağış yapmak ayrı konu. Filmin tanıtımı için ne yazık ki göğüslerim ve olmayan sevişme sahnelerim kullanıldı."
(Vatan)
Yayın tarihi: 17.05.2009
455
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.