Magazin

Filmde gerçekten sevişecek!

Filmde gerçekten sevişecek!

Yönetmen Lars von Trier'in tüm dünyada izlenebilmesi için 'hardcore' ve 'softcore' olmak üzere iki versiyonda çekeceği yeni filmi 'The Nymphomaniac' oyuncu kadrosu tamamlandı. Aktör Shia LaBeouf'un filmde gerçekten sevişeceği partneri de belli oldu.

The Idiots', 'AntiChrist' ve 'Melancholia' gibi 'aykırı' filmlerini yaratıcısı Danimarkalı yönetmen Lars von Trier’in yeni filmi 'The Nymphomaniac'in oyuncu kadrosu Almanya'da bir araya gelip objektiflere poz verdiler.

 

Bir kadının doğumundan 50 yaşına dek uzanan yaşam sürecindeki cinsel yaşamını konu edinecek olan film; tüm dünyada izlenebilmesi için 'hardcore' ve 'softcore' olarak iki versiyonda çekilecek. Kesinleşen isimler arasında Shia LaBeouf , Charlotte Gainsbourg ve Stellan Skarsgård'ın yanı sıra model Mia Goth ve Stacy Martin kadroya dahil oldu.

 

KİMİNLE SEVİŞECEĞİ BELLİ OLDU

Geçtiğimiz aylarad filmin başrol oyuncularından Shia LaBeouf ise filmdeki seks sahnelerinde rol arkadaşıyla gerçekten sevişeceklerini açıkladı. Verdiği demeçte “Filmde gerçekten sevişeceğiz. Yayınlanması yasak olan kısımlar buzlanacak, onun dışındakiler filmde yer alacak. Agresif bir film olacak.” sözlerini söyleyen LaBeouf'ün tamamlanan oyuncu kadrosuyla da partenri belli oldu. İngiliz model Stacy Martin'in ilk oyunculuk deneyimi olacak.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 21.09.2012
697
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.