Magazin

Fikret Orman eski eşiyle evlenecek

Fikret Orman eski eşiyle evlenecek

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, aldattığı eşi Sedef Orman'ı hala çok sevdiğini açıkladı.

fikret orman-sedef orman

Geçtiğimiz yıl, Bodrum'da bir teknede genç bir kızla yakalanmasıyla gündeme gelen Orman, bu olayın ardından eşi Sedef Orman ile boşanmıştı. O dönem yoğun bir şekilde başkanlık seçimlerine hazırlanan Fikret Orman, şimdilerde tüm bu olanlardan dolayı rahatsızlık duyduğunu, eski eşi Sedef Orman'ı çok sevdiğini ve yeniden nikah masasına oturacaklarının sinyalini verdi.

'AİLEM İÇİN ÜZÜLDÜM'

Orman öncelikle, bu konuların yeniden gündeme gelmesinden son derece rahatsız olduğunu belirtti. Ancak, yaptığı kaçamağın bedelini çok ağır bir şekilde ödediğini de şu sözlerle dile getirdi: "Kendimi düşünmedim; sadece eşimi ve kızlarımı üzdüğüm için çok pişman oldum!" Orman ardından da başkanlık kimliğini bir tarafa bırakarak; bir baba ve eş olarak sorularıma içtenlikle cevap verdi.

'HATA YAPTIM BEDELİNİ DE ÖDEDİM'

Geçtiğimiz yıl yaşanan olaylar nedeniyle üzgün olduğunu, ancak bunun sorumluluğunu taşıdığını söyleyen Fikret Orman, şöyle konuştu: "Evet, bir hata yaptım; bunu kabul ediyorum. Ve bu hatanın bedelini de en ağır şekilde ödedim. Yuvam yıkıldı, iki evladımı ve eşimi maalesef çok üzdüm. Onların üzüntüsü beni daha da üzdü ve bunun için de ayrıca vicdan azabı çektim."

'SEDEF'LE BİRLİKTE BÜYÜDÜK'

Boşandığı eşini çok sevdiğini ve bir anlık bir duyguyla yaşadığı ilişkinin evliliğini bitirdiğini belirten Orman, yaşadıklarını şöyle anlattı: "Sedef son derece kaliteli ve çocuklarımın eğitiminde, yetişmesinde doğrudan rolü olan insandır. Bizim 21 yıllık evliliğimiz var ve birlikte büyüdük sayılır. Yaşanılan talihsiz olaydan sonra kendimle baş başa kaldığımda, ailemi böyle bir olayın içine çektiğim için kendimi kötü hissettim. Ama hepsi geçmişte kaldı. Aile olarak bu süreci, birbirimize destek olarak atlatıyoruz. Olaylarda bahsi geçen kişi hakkında konuşmak istemiyorum. Çünkü hukuksal boyuta taşınmış bir konu bu. Ve beni ailemden başka kimse ilgilendirmiyor."

ARTIK HAYATIM KISITLANDI

Ünlü spor adamı, eski eşi Sedef Orman'la yeniden bir araya gelmek istediklerini de sözlerine ekledi:"Ailem benim kıymetlim. Yaptığım hatanın onlara yansımasından ötürü üzgünüm ve Sedef'le birlikte yuvamızı yeniden kurmak için uğraşıyoruz. Tabii Sedef'in yaşadıkları kolay şeyler değil. Bu yüzden nikah masasına oturmak için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Benim de önümde uzun bir başkanlık maratonu var ve bunlarla ilgilenmek zorundayım; çok çalışmamız gerekiyor. Bu yüzden bu konularla gündeme gelmek istemiyorum. Artık bu konuların kapanmasını istiyorum. İnanın şimdilerde evimden işime, işimden evime gidiyorum. Bir yerde dostane olarak bir hanım ile iş yemeği bile yesem ya da bulunduğum mekanda tesadüfen ünlü bir hanım olsa; bana yorumlanıyor. Bu yüzden özel hayatım bitti; artık kısıtlanmış bir yaşamım var."

HÜLYA AVŞAR HABERİ DE YALANDI

Bahar Özden bir hafta önce verdiği röportajda "Fikret bey ile hâlâ beraberiz" demişti. Sabah'ın haberine göre; Özden'in bu sözü kendisine hatırlatıldığında, Fikret Orman'ın yanıtı çok net oldu:"Kimseyle bir ilişkim yok. Hülya Hanım'la (Avşar) da hiçbir zaman bir ilişkim olmamıştı. Ancak bunu insanlara bir türlü anlatamadım..."

(Gazeteport)

Yayın tarihi: 23.06.2013
1756
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.