Magazin

Ferrari gecesi iş kazasıydı

Ferrari gecesi iş kazasıydı

Kaya Çilingiroğlu, Feraye Tanyolaç'la yakalandığı geceyle ilgili ilk kez konuştu. Çilingiroğlu, 'Kafamız biraz güzeldi. Arkadaşımın da Ferrari'si vardı. O kalmış aklımda. İş kazası deyip geçeceksin' dedi.

Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar ile boşanmasının ardından ilk kez önceki gece, Show TV'de yayınlanan 'Pazar Keyfi' programına konuştu. Feraye Tanyolaç ile çıkışı kameralara nasıl yakalandığını anlatan Çilingiroğlu, 'Kafamız biraz güzeldi. Arkadaşımın Ferrari'si vardı. O kalmış aklımda! Muhabirle bir şeyler konuştuk ama hatırlamıyorum. O gece tam bir iş kazasıydı. İş kazası deyip geçeceksin' dedi.

Artık kart bir adamım
Şu anda annesinde kaldığını söyleyen Çilingiroğlu, boşanma kararının kişilerle alakalı olmadığını da anlattı: 'Hülya'yla birlikte olmaya başladığımızda 26 yaşındaydım. Şimdi 40'ımda kart bir adamım. Bir ömrü paylaştık beraber. Ayrılma konusunu zaman zaman konuşsak da cesaret edememiştik.' Boşandıktan sonra Hülya Avşar'la çok rahat sohbet edebildiklerini söyleyen Çilingiroğlu, 'Bilseydim daha önce boşanırdım' diye konuştu.

Hülya'nın hayatına bir erkek girerse artık ailem lafını etmem
Kaya Çilingiroğlu, 'Hülya Avşar'ın hayatına bir erkek girerse tepkiniz ne olur?' sorusuna da 'Tepkim olmaz. Çünkü öyle bir şeye hakkım olmaz. Ama artık 'ailem' lafını da etmem' yanıtını verdi. Boşanmanın henüz farkında olmadığını söyleyen Çilingiroğlu, 'Eve girip çıkıyorum. O evi beraber kurduk, beraber döşedik. Yani ceketimi alıp çıktım diyeceğim ama ceketim bile hálá orada asılı!' dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 27.09.2005
383
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.