Magazin

FERHAT GÖÇER'DEN ŞARKI ARASI ANONSLAR

FERHAT GÖÇER'DEN ŞARKI ARASI ANONSLAR

ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde düzenlenen 11'inci Turizm Kültür Sanat ve Portakal Festivali kapsamında konser veren sanatçı Ferhat Göçer, sahnede zaman zaman anons da yaptı.

FERHAT GÖÇER'DEN ŞARKI ARASI ANONSLAR

ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde düzenlenen 11'inci Turizm Kültür Sanat ve Portakal Festivali kapsamında konser veren sanatçı Ferhat Göçer, sahnede zaman zaman anons da yaptı. Göçer, önce trafiği engelleyen bir aracın çekilmesi için, ardından da kaybolduğu sanılan bir kız çocuğuyla ilgili anons yaptı.
Oba Beldesi'nde düzenlenen Turizm Kültür Sanat ve Portakal Festivali'nde konser veren Ferhat Göçer'i yaklaşık 5 bin kişi dinledi. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Ferhat Göçer, canlı performansıyla izleyenleri coşturdu. Göçer'in söylediği aşk şarkılarıyla duygulanan, hareketli şarkılarıyla coşan hayranları, sanatçının fotoğraflarını çekti, konseri kayda aldı. Konser sırasında sahneye çıkan Oba Belde Belediye Başkanı AK Parti'li Emin Hatipoğlu sanatçıya çiçek ve plaket verdi.
Konserinin ikinci bölümüne 'Aldırma gönül aldırma' şarkısıyla başlayan Göçer, sahnede zaman zaman anonslar da yapmak zorunda kaldı. Göçer, önce trafiği engelleyen bir aracın çekilmesi için anons yaptı, ardından kaybolduğu sanılan 'Aleyna' isimli kız çocuğuyla ilgili anons yaptı.
Yaklaşık 2 saat sahnede şarkılarını seslendiren Göçer, hayranlarına müzik ziyafeti sundu.


Yayın tarihi: 10.06.2012
664
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.