Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

FERHAT GÖÇER, MARMARİS’TE 4 BİN KİŞİYİ COŞTURDU

FERHAT GÖÇER, MARMARİS’TE 4 BİN KİŞİYİ COŞTURDU

SANATÇI Ferhat Göçer, Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde 'Areena Club'adlı diskoda sahneye çıktı.

SANATÇI Ferhat Göçer, Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde 'Areena Club'adlı diskoda sahneye çıktı. Göçer'i çoğunluğu hayranlarından oluşan yaklaşık 4 bin kişi izledi.
Marmaris İlçesi'nde 4 bin kişi kapasitesiyle Güney Ege'nin en büyük açık hava diskosu Areena Club, yaza merhaba partisinin ilkini DJ Cerrah Toner ve Ferhat Göçer ile başlattı. Saat 22.00'da çoğunluğunu kadınların oluşturduğu yaklaşık 4 bin kişi Barlar Sokağı'nda bulunan Areena Club'ı doldurdu ve diskonun kapıları kapatıldı. Mekana gelenler yaklaşık üç saat DJ Cerrah Toner'ın hareketli parçaları ile coştu ve dansçıların şovlarını izledi. Saat 01.30'da ise Ferhat Göçer, diskoyu dolduran binlerce kişinin "Yüreğimizin sesisin" sözleri altında sahneye çıktı. Piyasaya yeni çıkardığı 'Seni sevmeye aşığım' albümünden ikişarkı seslendiren sanatçı, en çok dinlenen 'Vefası eksik yarim', 'Aşkların en güzeli', 'Biri bana gelsin' adlı şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi. Türk Sanat Müziği'nin hareketli şarkılarına da yer veren Göçer, yoğun istek üzerine 'Biri bana gelsin' şarkısını bir kez daha seslendirdi. Sanatçının programı sırasında özellikle kadın hayranları cep telefonu ve kamera ile görüntü aldı.
İki saat sahnede kalan Göçer, program sonrası özel yapım minibüsle oteline döndü.


381
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.