Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Fergie bikini denedi!

Fergie bikini denedi!

En seksiler listesinde hep ilk sıralardaydı, yaptığı her şey olay olurdu ama bir gün gündemden düşünce...

Stacy Ann Ferguson, sahne ismiyle Fergie... Onsuz bir Black Eyed Peas, düşünülemez. Kendisi sadece R&B'nin kraliçesi değil, aynı zamanda güzelliğiyle de göz kamaştırıyor.

Hatta kimileri onu ezeli rakibi Beyonce'dan bile güzel buluyor. Geçtiğimiz yıl "Efes One Love Festivali" kapsamında ülkemize geldiğinde yer yerinden oynadı.

Ama bugün... Son zamanlarda aşk hayatı dahil hiçbir işi yolunda gitmeyen Fergie, gündemden tepetaklak düştü. Bu o kadar ani oldu ki, ne olduğuna kendisi de bir anlam veremedi. Kimileri buna neden olarak aşırı botox'lu, ifadesiz yüzünün neden olduğunu söylerken, kimilerine göre ise özel hayatındaki çalkantılı günler yüzünden fazla ortalıkta görünmek istemiyor.

Ama sanırız bu doğru değil. Çünkü 32 yaşındaki yıldız, geçtiğimiz gün New York'ta bikini denemek için gititği bir mağazaya paparazzi ordusu çağırmakta bir sakınca görmedi. Bikinilerin birini giyip, birini çıkaran Fergie'ye reklamının yapılmasına aldırmayan mağaza yetkilileri bile hayret etti.
(Hürriyet)
462
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.