Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Ferdi'yi beklemesinler, ona erkek evlat verdim'

'Ferdi'yi beklemesinler, ona erkek evlat verdim'

Ferdi Tayfur'un uğruna 30 yıllık aşkını terk ettiği Habibe Ümyani Demir "Ferdi'ye erkek evlat verdim, beni bırakmaz. Kimse 'bana geri dönecek' diye boşuna beklemesin" diye şok bir açıklama yaptı

Üç yıl önce herkesin merak ettiği bir isimdi. Dile kolay tam 30 yıllık bir aşkı bitiren olarak gösteriliyordu. Ferdi Tayfur onun için deliler gibi aşık olduğu, 30 yıl bir yastığa baş koyduğu Necla Nazır'ı aldatmıştı. Kimdi bu kadın? Bugüne kadar bir klip görüntüsünden başka tek bir kare fotoğrafı çıkmayan Habibe Ümyani Demir yıllar süren suskunluğunu Vatan gazetesine yaptığı açıklama ile bozdu. Konuşmasının tek sebebi ise Ferdi Tayfur'un onunla birlikte yaşadığı Emirgan'daki evi terkedip ofisinde kaldığı yolundaki söylentilerdi. İşte 3 yıl sonra ilk kez konuşan Habibe Ümyani Demir'den olay açıklamalar:

Öncelikle şunu belirtmeliyim; Ferdi Bey ile ilişkimiz öyle yazıldığı gibi 5 yıl ya da 10 yıldır varolan bir ilişki değil. Biz tam 20 yıldır birlikteyiz. Bunca yıldan sonra da Ferdi Tayfur beni yüz üstü bırakıp gitmez. Necla Hanım sanatçıydı o kendi ayaklarının üzerinde duruyor. Ama ben Ferdi Tayfur desteğiyle Emirganüstü'ndeki Ferdifon Emlak'a devam ediyorum. İşimde de çok başarılıyım. Kameralara meraklı olmadığım için şimdiye kadar hiç konuşmadım.

Hayatımda her şey yolunda. Bir yandan çocuğuma bakıyorum bir yandan da Ferdi Bey'le bizi anlatan bir kitap yazıyorum. Kitapta geçmişim, geleceğim her şey olacak. Çok ses getirecek bir kitap bu. Ferdi Bey'in de bu durumdan haberi var. Biliyorumki benim yaşadığım hayatı kimse yaşamamıştır. Ferdi Bey'le birlikte dünyayı gezdim, Avrupa'yı gördüm. Onun en yakınında hep ben vardım.

İlk tanıştığımızda ben 20 yaşındaydım o da 45. Aramızda öyle abartıldığı gibi bir yaş farkı da yok. Aşkımız hala ilk günkü gibi devam ediyor. Zaten 20 yıldan sonra nasıl biter? Ben ona bir erkek çocuğu verdim. Oğlum Ferdi Taha Tayfur, Tayfur ailesinin son nesli, bu soyadını devam ettirecek son erkek. *2,5 yaşındaki oğlum babasına çok benziyor. Gırtlak yapısı tıpkı babası. Elinden de babasının gitarını düşürmüyor. Gitarda tonlamaları bile babası gibi basıyor. Gitarı eline aldığında çalmak için kullanılan aparat olan penayı da istiyor. Fiziksel olarak da babasının kopyası. Gözler, kulaklar, eller kemik yapısı aynı. Kardeşleri henüz Ferda Taha ile görüşmedi ama eninde sonunda görüşürler çünkü öz kardeşler. Ama Ferdi oğluna çok düşkün bir dediğini iki etmiyor, çok seviyor.

Ferdi Bey'le nikahım yok ama bu benim için büyük bir sorun değil. Nikahı ilk eşi Zeliha Hanım'da. O da Ferdi Bey'i azad etmiyor. Ama imam nikahımız var bu bana yetiyor, mutluyum.

Ayrıldığımız yolunda söylentileri çıkaranları da az çok tahmin ediyorum. Bu dedikoduları bizi çekemeyenler, 'Ferdi Bey tekrar bana dönsün' diye dört gözle yolunu gözleyenler çıkarıyor. Onlar daha çok bekler çünkü hiç kimsenin gücü bu ilişkiyi bitirmeye yetmez.

TAYFUR NAZIR'I TAM 20 YIL ALDATMIŞ
Necla Nazır yaptığı röportajlarda Ferdi Tayfur ile 30 yıllık ilişkisini yaşadığı ihanet yüzünden bitirdiğini söylemişti. Habibe Ümyani Demir'in açıklamalarıyla birlikte Ferdi Tayfur'un Necla Nazır'ı aslında 20 yıl boyunca aldattığı ortaya çıktı.
(Vatan)
862
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.