Magazin

Ferdi Tayfur'un kızının Rock aşkı evliliğini bitirdi!

Ferdi Tayfur'un kızının Rock aşkı evliliğini bitirdi!

Ferdi Tayfur'un rock albüm çıkaran kızı Tuğçe, "Müzik çalışmalarıma müdahale ediyor" diyerek 17 ay önce nikah masasına oturduğu eşi Tolga Ertuğrul'a boşanma davası açtı.

Arabesk müziğin babalarından Ferdi Tayfur özel hayatında darbe üstüne darbe yaşıyor. 36 yıllık nikahlı eşine dönerek eski hayat arkadaşlarının eleştiri oklarına hedef olan Tayfur bütün bunların üstüne bir de kızı Tuğçe'nin boşanma kararıyla sarsıldı. Tayfur'un Necla Nazır'la olan ilişkisinden dünyaya gelen Tuğçe eşi Tolga Ertuğrul'la 17 aylık evliliğini bitirmek için kolları sıvadı. Avukatı Hüseyin Necip Topuz aracılığıyla Sarıyer Aile Mahkemesi'ne başvuran Tuğçe Tayfur "fikren ve ruhen" anlaşmazlık yaşadığı eşiyle anlaşkalı olarak boşanmaya karar verdiklerini beyan etti. Mahkeme, Tuğçe'nin talebini işleme koyarak genç çifte duruşma günü verdi. Tuğçe-Tolga Ertuğrul çiftinin, önümüzdeki günlerde görülecek olan duruşmada, tek celsede boşanmaları bekleniyor.

Joker isimli bir müzik grubu kurarak rock tarzında bir albüm çıkaran Tuğçe'nin boşanma nedeniyle ilgili olarak yakınlarına ise "Tolga müzik çalışmalarıma müdahale ediyor, gereksiz kıskançlıklar yapıyordu. Konserlerime de karışmaya başlayınca evliliğimi bitirmeye karar verdim" diye dert yandığı öğrenildi.

Ferdi Tayfur-Necla Nazır çiftinin rock'çı kızları Tuğçe ile "Rent A Car" isimli oto kiralama şirketinin sahibi Tolga Ertuğrul, 2009 yılının Mayıs ayında evlenmişti. Çengelköy Sophia'daki sade düğünde gelinle, damat salona 8 metrelik "Kül Kedisi Cinderella masal arabası"yla havadan inmişti. Düğünde gelin Tuğçe, solisti olduğu rock grubu ile sahneye çıkıp şarkı söylemişti.
(Vatan)
Yayın tarihi: 18.10.2010
899
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.