Magazin

Ferda Anıl Yarkın'a icra

Ferda Anıl Yarkın'a icra

Pop Şarkıcısı Ferda Anıl Yarkın, 2 bin 480 YTL değerindeki kira borcunu ödeyemediği için evine icra geldi.

POP Şarkıcısı Ferda Anıl Yarkın, 2 bin 480 YTL değerindeki kira borcunu ödeyemediği gerekçesiyle Tarabya'daki çilingir yardımıyla girilen evindeki televizyondan bilgisayara, disk çalardan orga kadar çok sayıda eşya haczedildi.

Ferda Anıl Yarkın'ın Yeni Çamlık Sitesi'ndeki ev sahibi İsfendiyar Koçman, şarkıcının birikmiş kira borcunu ödemediği gerekçesiyle Şişli 4. İcra Müdürlüğü'ne başvuruda bulundu. Şişli 4. İcra Müdürlüğü tarafından Yarkın'ın ikamet ettiği ilgili icra müdürlüğüne talimat gönderdi. Talimatnamede Yarkın'ın Tarabya, Gülseren Sokak, Yeni Çamlık Sitesi'ndeki evinde menkul haczi işlemi gerçekleştirilmesi talep edildi. Yarkın'ın evine giden icra memurları sanatçıyı evde bulamadı. Site güvenlik görevlisinin Yarkın'ın söz konusu evde yaşadığını teyit etmesinin ardından daireye çilingir yardımıyla girildi. İcra memurları evde bulunan 120 ve 70 ekran iki adet Sony marka televizyon, bilgisayar, DVD ile disk çalar, org ve kolon gibi çok sayıda müzik aletini kayıt altına aldı. Eşyalar site yöneticisi Adil Kılıç'a yeddi emin olarak teslim edilerek yerinde bırakıldı. Yarkın'ın borcunu ödeyememesi halinde eşyaları satılacak.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.05.2006
511
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.