Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Feraye olmasaydı boşanmazdım

Feraye olmasaydı boşanmazdım

Kaya Çilingiroğlu, "Başka Yerde Yok" programında, "Feraye'yle ilişkim olmasaydı, Hülya Avşar'dan doşanmayı düşünmezdim" dedi.

Önceki gün Ali Atıf Bir ve Seray Sever'in sunduğu "Başka Yerde Yok" programına konuk olan Kaya Çilingiroğlu ilginç açıklamalarda bulundu. Sinem Ergülen'le yaşadığı kaçamağı değerlendiren Çilingiroğlu, "Alkolün etkisiyle aramızda bir yakınlaşma oldu. Ben her Türk kadar çapkınım. Hepimiz ilk deneyimlerimizi Karaköy'de yaşadık, Yüksek Kaldırım'a gittik geldik. Ama seks bağımlısı değilim. Her sağlıklı Türk erkeği gibiyim" dedi.

Feraye'yi seviyorum
Son yaşadığı kaçamağın Feraye Tanyolaç'ı üzmüş olabileceğini belirten Kaya Çilingiroğlu şunları söyledi: "Feraye benim için çok özel biri, çok sevdiğim bir insan. Başka biri olsa elimin kiri der geçersin, ama Feraye öyle bir insan değil. Feraye'yle ilişkim olmasaydı, evliliğim bitmezdi. Evlilikte yaşadığımız sorunlar kadar Hülya'yla ayrılmamızda Feraye'nin de etkisi var."

Yanlış kelime kullandım
Çilingiroğlu, "Peki Sinem elinizin kiri miydi" sorusu üzerine de özür diledi ve kelimeyi yanlış kullandığını söyledi. Çilingiroğlu, Feraye Tanyolaç ile evlenmeyeceğini, bunu hem kendisine hem de daha önce basına söylediğini belirtti. Bu arada çifte yakın çevrelere göre, Avşar-Çilingiroğlu evliliğini bitiren en önemli etken, Feraye Tanyolaç'ın hamile kalması. Tanyolaç hamile kalmasaydı, Avşar ve Çilingiroğlu'nun boşanmayacağı belirtiliyor.

O bir duygu anıydı
Önce Kaya Çilingiroğlu ile samimi şekilde görüntülenen, ardından eski sevgilisi Mehmet Kalabak'tan dayak yediği anlarla ekrana gelen Sinem Ergülen, önceki gün Show TV Ana Haber Bülteni'ne çıktı. Erülgen şunları söyledi: "O dayak görüntüleri üç yıl önce çekilmişti. Tansiyonu yüksek bir ilişkiydi zaten. Çok zor günler geçirdim. Bir kere de burnumu kırmıştı. Kaya ile çekilen görüntülere gelince; o bir duygu anıydı aslında. Yaşananlar sadece o görüntülerdekiler. Kaya Çilingiroğlu değil de Maya Çilingiroğlu olsaydı bunlar sorgulanmayacaktı. Bunun için 'İkimiz de bekar insanlarız' dedim. Yasak bir şey yok."

Erülgen, "Sizce o görüntüleri izlediğinde Feraye Hanım ne hissetmiştir" sorusuna ise "O, ikisinin arasındaki bir anlaşma. Demek ki ilişkileri bu boyuttaydı ki bu kadar rahat davrandı, benim de rahat davranmamı sağladı. İçimi rahatlatacak şeyler söyledi" yanıtını verdi.
(Hürriyet)
400
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.