Magazin

Feraye-Kaya ilişkisini 4 yıldır biliyordum

Feraye-Kaya ilişkisini 4 yıldır biliyordum

Şenay Düdek ve Müge Anlı'nın sunduğu "Dobra Dobra" programına katılan Emral Avşar kızının yaşamı ve ilişkileriyle ilgili merak edilen birçok konuya açıklık getirdi.

Çapkınlığı nedeniyle kızının Kaya Çilingiroğlu ile evlenmesini hiç istemediğinin altını çizen Avşar, Feraye Tanyolaç'la olan görüntüler basına yansıdıktan sonra "Hülya artık bunu kabul etmez" diyerek yıllarca sakladığı ilişkiyi kızıyla paylaştığını söyledi.

Kaya alkol alınca dağıtıyor
Avşar, eski damadına olan kızgınlığını "Antalya'da Hülya şarkı söyleyecek. Zehra da orada. O gidip babasının turnuvasında karıyla öpüşüyor" sözleriyle dile getirdi. Kaya Çilingiroğlu'nun çok alkol aldığını söyleyen Avşar; eski damadının çapkınlıklarını da alkol alınca kendini kaybedip dağıtmasına bağladı.

Feraye'nin evi karşımda
Feraye Tanyolaç ve Kaya Çilingiroğlu'yla evlerinin karşı karşıya olduğunu söyleyen Emral Avşar, Kaya Çilingiroğlu'nun görmesi için kendisine getirdiği bebeği çok sevdiğini ve maşallah taktığını da belirti. Annesi de olmayan Feraye Tanyolaç'ın çok yalnız kaldığını gördüğünü ve buna çok üzüldüğünü, ona annelik yapmak istediğini de sözlerine ekledi.
Yayın tarihi: 22.11.2006
867
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.